Kuldse Karika finaali tulemused!

Kuldse Karika finaali tulemused!

Nende tulemuste üle oleme küll uhked!


Rhythmic Dance SOOLO Noored I
III koht Elisabeth Ilves

Rhythmic Dance Small Group Noored I ja II finaal
I koht Laura Puistaja, Nataly Ivanov, Marie-Liset Tauts, Melanie Sulp ja Kristel Mägi

Lyrical Jazz SOOLO Lapsed
II koht Melanie Sulp
4.-5. koht Meribel  Kötsi
6. koht Kristel Mägi

Lyrical Jazz SOOLO Täiskasvanud
II koht Maris Ootsing

Lyrical Jazz SOOLO Noored II
I Koht Hanna Paluoja
5. koht Stella Starkopf

Lyrical Jazz SOOLO Noored I
4. koht Lisandra Leemets

Jazz SOOLO Lapsed Performance
4. koht Melanie Sulp

Jazz DUO/TRIO Noored I Performance
5. koht Duell Sigatüükas Lisete Lõokene ja Laura Brita Einpaul

Jazztants Lapsed
I koht Children Jazzkoondis – Minu Supilinn
II koht grupp Shiney – Kuldsed kanaarilinnud

Tänavatantsu Lavastus Noored I
III koht grupp Sharks II – Mina, detektiiv

SDS SOOLO Noored II ja Täiskasvanud
I koht Toomas Samuel Silbaum – Palat nr 622
II koht Liisa Kangur – Garfield is going on a diet
4. koht Markus Niilus – Life can be colourful

HH SOOLO Noored I tüdrukud
5. koht Marie-Liset Tauts

HH SOOLO Lapsed poisid
II koht Andre Ares Metsoja

 

HH SOOLO Noored II ja Täiskasvanud poisid
II koht Markus Niilus
4. koht Remii Hansen
5. koht Toomas Samuel Silbaum

HH SOOLO Noored II ja Täiskasvanud tüdrukud
4. koht Agnes Arumetsa
5. koht Liisa Kangur

Jazz DUO/TRIO Lapsed Performance
I koht Minionide Salaplaan
III koht Black or White

 Loovtants Täiskasvanud
II koht Tantsukunst – Palged

Tänavatants Noored II
I koht grupp Sandy – Ei ole kergete killast

Jazz SOOLO Noored I Performance
I koht Small boat on the ocean – Lisandra Leemets
4. koht Neverland – Liselle Kirsipuu
5. koht Maša – Marie-Liset Tauts

Jazztants täiskasvanud
II koht Jazzkoondis – The Tempest

Jazz SOOLO Noored II ja TäiskasvanudPerformance
I koht The Power of Madness- Hanna Paluoja
4. koht The Little Things – Stella Starkopf
5. koht The Dream of a butterfly– Lisabet Loigu

SDS DUO/TRIO all age
I koht BON APPETIT Marlene Kirt, Toomas Samuel Silbaum
II koht White Energy Agnes Arumetsa, Liisa Kangur ja Hanna Paluoja

Igavesti Noored
I koht grupp Sunshine – Elas kord Pahatar…

Tänavatantsu Lavastus Täiskasvanud
I koht SDS koondis – Symphony

Show SOOLO Täiskasvanud
I koht Kätriin Viru

Show SOOLO Noored II
I koht Hanna Paluoja
III koht Agnes Koppel
III koht Ülleri Kärner
5. koht Aana Kään
6.-7. koht Sandra Sarapuu
6.-7. koht  Lisette Põlgast

Mudilaste tantsud
III koht grupp Sharks I  – Šikk ja viks
4. koht grupp Sofy – Maalides Maagiat
5. koht grupp Sugary – Käänulised teed

Show SOOLO Lapsed
III koht Melanie Sulp
4. koht Adriana Tihovski

Show SOOLO Noored I
I koht Lisandra Leemets
III koht Elisabeth Ilves

Produktsioon
II koht Laulupesa ja Shaté Tantsukool – Kõigil oma

Showtants Noored II
III koht grupp Stelle – Titanium Quartz

Showtants Lapsed
I koht grupp Stacy – Kavalate kollide klassikokkutulek
II koht grupp Sidney – Jurassic Park
6. koht grupp Sinette – NASA laste eri

Karaktertants Täiskasvanud
I koht Shaté Showgrupp – Indiat meenutades

Karaktertants Noored II
II koht Juunior jazzkoondis – Dancing in the rain

Show DUO Lapsed finaal
4. koht Laura Sirelpuu ja Ruth Reinsoo

Show DUO Noored I
4. koht Hanna Vahtra ja Lisete Lõokene

Karaktertants Noored I
III koht grupp Sherry –  Flower Power

Karaktertants Lapsed
III koht grupp Sunny – Printsesside teepidu

KK Mix Lapsed
I koht Kristel Mägi
II koht Adriana Tihovski

KK Mix Noored I
III koht Lisandra Leemets

Showtants Täiskasvanud
III koht Showkoondis – Kuldne Võim

Showtants Noored I
II koht grupp Selena – Rock-n-Troll
4. koht grupp Scarleti – Maisipõldude valitsejad

KK Mix SOOLO Noored II
4. koht Hanna Paluoja
5. koht Agnes Koppel

KK Mix Täiskasvanud
II koht Kädi Ootsing
6. koht Kätriin Viru

2018-05-18T11:50:37+00:00 mai 17th, 2018|