Tantsuhing on Shaté Tantsukooli ajakiri, mille igakuistes väljaannetes saab lugeda millega me parasjagu tegeleme ning ka meie tantsijaid ja tantsuõpetajaid lähemalt tundma õppida.

Toimetus: Shaté TEF Meediaklubi

Ajakiri avaneb esikaanele klikates. Mõnusat lugemist!MAI 2024

Maikuu Tantsuhing kajastab tihedat, kuid vägevat võistlusperioodi ja ning ka meie tantsijate imelisi etteasteid Shaté x Laulupesa Eurovisiooni kontsertetendustel. Võistluste poolest saab lugeda meie tantsijate saavutustest Kuldse Karika Grand Finaalis ning välisvõistlusel Dance Revolutionil Leedus. Intervjuud annab ja kaanel särab meie tantsukooli hing ja süda, looja ja juhataja- Krõõt Kiviste.

MÄRTS 2024


Märtsikuu väljaanne pakub huvitavat lugemist ja tagasivaadet Shaté Tantsukooli tantsuõpetajate päevale, kus oma asendusõpetaja kogemusest räägivad lähemalt meie vanema astme tantsijad Emma ja Lota. Kaanestaariks on seekord meie armas tantsuõpetaja
Mari-Liis Martin, kes alles väga hiljuti liitus Shaté Tantsukooliga. Lisaks Mari-Liisile, saate ka rohkem tuttavaks meie tantsukooli uute elanikega- Šokolaadi ja Karamelliga.

VEEBRUAR 2024


Veebruarikuu väljaandest saab väikse tagasivaate Shaté Tantsukooli talvekontserdile. Samuti saab ka lugeda meie tantsijate eelmise aasta eredaimatest tantsumälestustest ning uue aasta eesmärkidest ja soovidest. Veebruarikuu Tantsuhinge kaanel särab meie noorem õpetaja Lisanne Joasaar, kes räägib lähemalt oma Kõrge Lennu stipendiumist.

JAANUAR 2024


Jaanuarikuu väljaanne keskendub SSP tantsijatele. Samuti ei jää kajastamata ka mõningad tulevase aasta eesmärgid. Seekordsel Tantsuhinge kaanel särab meie tantsuõpetaja
Kätriin Viru, kes jagab eredamaid hetki enda tantsuteekonnast.

DETSEMBER 2023

Detsembrikuu väljaandes tuli juttu välisvõistlusest Leedus. Lisaks saab lugeda ka tantsijate muljetest ning vahvatest hetkedest seoses nii võistlusega kui ka reisiga. Detsembri Tantsuhinge kaanestaariks on meie tantsuõpetaja Liisa Kangur.