Krõõt Kiviste

Shaté Tantsukooli direktor ja juhataja
Juhendatavad grupid:
Shinette
Serena
Sabrina

Sirelle
Samantha
Susanna

kroot@shate.ee
509 0030

Klarika Rohtla

Kontori peaingel
klarika@shate.ee
56287209

Sandra Väizene

Projektijuht
 
Tantsufestial Kuldne Karikas programmijuht

 

sandra.vaizene@shate.com
53306507

Liisa Kangur

Süvaõppejuht
Valikaine Street õpetaja
Juhendatavad grupid:

Shanelle
Sheryl
IÕK
Junior II Hip Hop koondis
SDS koondis

 

liisa@shate.ee
521 4162

Kätriin Viru

Sotsiaalmeedia juht, TEFi juht, SSP juht
Valikaine commercial õpetaja
Juhendatavad grupid:

Sharlote
Sofy
Smarty
Scarlet
Adult Show koondis
Junior Show koondis

 

katriin@shate.ee
5905 8610

Mari-Liis Martin

Tantsuõpetaja
Tantsufestival Kuldne Karikas vabatahtlike koordinaator
 
Valikaine contemporary õpetaja
 
Juhendatavad grupid:

Simone
Laste Tantsuring
Sugary
Sunshine
Contemporary koondis

 

mari-liis@shate.ee
53268329

Maris Pagel

Tantsutehnika õpetaja
Juhendatavad grupid:
Serena
Sharlote
Shanelle
Adult Lyrical koondis
Laste Jazz koondis

 

maris.pagel@shate.ee
5348 2099

Irena Pauku

Tantsuõpetaja
Juhendatavad grupid: 
Smarty
Savanna
Junior Hip Hop koondis

 

irena@shate.ee
56600572

Triin Tamm

Tantsuõpetaja
Juhendatavad grupid:

Simone
Sabine
Savanna
Sunshine
Junior Jazz koondis

 

triin@shate.ee
5343 7989

Maive Mõttus

Tantsuõpetaja
Juhendatavad grupid: 

 

Susanna
Serena

 

maive@shate.ee
56656605

Hannabeth Hansen

Shaté Showgrupp
Shaté Showgruppi koordinaator ja tantsija

 

hannabeth@shate.ee
53057988

Margot Seesmaa

Tantsuõpetaja
Juhendatavad grupid:

Smarty
Savanna

 

margot@shate.ee
5109309

Silja Orula

Tantsuõpetaja
Juhendatav grupp:

Sunshine

 

siljaorula@gmail.com
5557 1515

Asti Kuuse

Tantsuõpetaja
Juhendatavad grupid: 

Mudilaste Tantsuring
Skylar
Sweedy

 

asti@shate.ee
53482602

Annalisa Kesküla

Shaté Showgrupp
Shaté Showgrupi eestvedaja ja tantsija

Mihkel Karus

Breiktantsu õpetaja
Juhendatav grupp: 

Sharks

 

mihkel@shate.ee

Lisanne Joasaar

Noorem tantsuõpetaja, repetiitor
Juhendatavad grupid:

Sirelle
Samantha
Shenna
Maarja Kooli Tantsuring
Serena
Shinette

 

lisanne@shate.ee
54580581

Kadi Krikmann

Noorem tantsuõpetaja, repetiitor
Juhendatavad grupid:

Junior Show koondis (assistent)

 

kadi@shate.ee
56836000

Polina Richter

Akrobaatika õpetaja
Juhendatavad grupid: 

Õhuakrobaatika
Edasijõudnute akrobaatika
Jazz tehnika

Markus Niilus

Tantsuõpetaja
Juhendatav grupp: 

Sharks