Meil on hea meel teada anda, et Shaté Tantsukoolis on avatud 2020/2021 hooaja gruppidesse registreerumine! Ootame kõiki 3-25-aastaseid lapsi ja noori tantsumaailma imepärasesse peresse!

Vastuvõtt hooajaks 2021/2022!

Lisainfo leiad SIIT!

Shaté Tantsukoolis saab õppida kolmel erineval suunal:

HUVIÕPE

Tantsuringid on mõeldud lastele ja noortele, kes tahaks küll tantsida, aga ei soovi ülemäära ressursse sellesse investeerida. Võib-olla meeldib lihtsalt tantsida, aga ei taha tingimata esineda. Mõnusad pingevabad ja arendavad tunnid on 1-2x nädalas, ei ole mingeid kostüüme ja kohustuslikke esinemisi ega arvestusi. Tantsuringid keskenduvad puhtale tantsurõõmule.

Sisseastumine registreerimise alusel, kirjuta tantsukool@shate.ee.

PÕHIÕPE

Põhiõpe on Shaté Tantsukooli õppekavajärgne suund, kus on erineva vanuse ja tasemega grupid. Tunnid toimuvad 2x nädalas, käiakse Eesti-sisestel ja grupiga kokkuleppel ka välisvõistlustel. Kuutasule lisanduvad kostüümitasu ja võistluste tasud.

2019/20 hooajaks on põhiõppe katsed läbi. Sisseastumiseks palume kirjutada tantsukool@shate.ee, vabade kohtade olemasolul kutsume proovitrenni.

SÜVAÕPE (al 1. kl)

Süvaõppe eesmärgiks on anda mitmekülgne ja laiahaardeline tantsuharidus, mis soovi korral võib kanda eelprofessionaalse õppe eesmärke. Õppekava hõlmab nii klassikalist, contemporary kui street tantsutehnikat, tantsuanalüüsi, teadmisi psühholoogiast ja füsioloogiast, lavameigi praktikat, aja- ja energiaplaneerimist jne. Ainekavasse mahuvad veel eri stiilide workshopid, akrobaatika vm arendavad tunnid, mida antud grupi peatreener selleks hooajaks grupile vajalikuna näeb.

Süvaõppe tunnid toimuvad 3x nädalas 1,5-2h, nooremas astmes 3x 1h.