Juba veebruaris oli arvata, et võib juhtuda kurb tõsiasi ja kurikuulsad zoomitunnid jõuavad uuesti meieni – aina rohkem inimesi oli isolatsioonis ja viirus aina levis ja levis.

Aga me ei lasknud sellest end heidutada! Juba veebruari viimasel nädalal alustasime vaikselt Zoomi tundidega ning seejärel tegime plaani nii õuetundideks, vahvateks videoteks, Zoomideks ja panime paika ka selle, et lapsed saavad üksi saale ikka kasutada.

Esimesed (peaaegu) kaks märtsi nädalat läksidki lõbusalt õuetundides (super tänud Kapale ja Juniorile, kes meile imetoredad õuestuudiod valmis tegid!), vahvates Zoomides ja videote järgi toredaid kavu õppides.

11.märtsist aga pidime oma tantsuelukorraldust jälle muutma – pole hullu, siin majas saab kõigega hakkama!

Teeme osavalt Zoomi tunde edasi, filmime aina toredamaid videosid lastele, Sannu teeb sekka vahvaid sotsiaalmeedia mänge ja üksinda saavad lapsed saale ikka rõõmsalt kasutada, et tantsukirg ära ei kustuks. Samal ajal saab nautida õues üksinda või kahekesi seda mõnusat kevadet!

Lisaks eelpool öeldule võtsime aktiivselt osa ka Peaasi vaimse tervise vitamiinide kampaaniast ning jagasime erinevaid nippe, kuidas end hoida.

Rohkem saad lugeda ja testi teha siit: https://peaasi.ee/vitamiinitest/ 

Panime kokku ka väikese video meie distantsõppest siin vahvas majas!

Püsige terved ja käige ikka õues!