Peale tavapäraste tantsutundide toimub meie majas alati midagi põnevat veel.

Oktoobri lõpp pakkus imelise auhinnasaju meie tantsuperele, kuid see polnud veel kõik.

Lisaks sellele toimus Alexela Loomelaval Loomeviisi kontsert, kus astusid üles ka meie tantsijad. Huvihariduse koostööprojektid on alati väga toredad ning pakuvad vaheldust argielule tantsukoolis.

Kuu lõpetasime erilise pauguga, kui meie imeline Krõõdu käis Kanal 2 Õhtu (impro alates 29:38, Krõõt alates 31:15) saates rääkimas Eesti tantsumaastikust, tantsuhuviharidusest ja Kuldsest Karikast.
Lisaks temale olid kohal tantsijaid mitmest eri stuudiost, sealhulgas ka meie tantsukoolist. Kadi Krikmann, Liisa Kangur ja Emilia Bachmann näitasid ette, kuidas üks õige improtants käib ja kuidas muusika vahetudes eri stiilide vahel särada. Muusikat mängis ei keegi muu kui meie imeline Maris Ootsing!

Ka november algas põnevalt – lõpuks sai imetoreda alguse meie uus koostööprojekt Tartu Ratsakooliga – Hobuakrobaatika! Esimeses trennis oli kohal 5 huvilist, kes juba esimesel korral said proovida kergemaid trikke hobuse seljas ja ootavad põnevusega uusi trenne.

Novembri keskel toimus Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu gala “Vahepeatus”. Gala toimus väga huvitavas uues formaadis, nimelt oli see üles ehitatud rännakuna.  “Võtame vahepeatuse, et meenutada olnut ja mõtiskleda tulevikust. Rändame koos tantsuhariduse tuleviku lootustega läbi ajatute väärtuste, mida tantsimine meile annab. Üheskoos jätame jälje, jutustame loo – peatse ajaloo.” (ETHL Gala kava) Rauno Zubko nägemus toimis suurepäraselt ja oli väga põnev, lavastus kõndis läbi huvihariduse väärtuste. Meie tantsukoolist olid kohal Scarletid, Stacyd ja Tartu Tantsuakadeemia Tempecy Next Generation tantsijad, kes olid rännakul kolmes kohas.

Ootame huviga, mida detsember meile toob!

Seniks aga hoidke end, ärge tõbisena kodust väljas käige ja peske ikka käsi.