Juulikuu oli Tartus eriline, sest Vabaduse puiestee oli kinni ja terve kuu toimus seal tegevusi. Tegemist oli Autovabaduse Puiesteega, kus oli ka Shaté Tantsumuru ala.
Kuu aja jooksul toimetasid meie Tantsumurul nii Shaté Tantsukool, Loovuskeskus kui ka Tartu Tantsuakadeemia.

Mis täpsemalt siis toimus?
Shaté Tantsukool tegi põnevaid etteasteid, õpetas balletti kõigile möödujatele ning lisaks toimusid improjamid ja muud vahvad tantsuetteasted. Neljapäeviti toimusid nutiballetti tunnid, mis oli midagi täiesti uut. Tantsida said Tantsumurul nii suured kui väiksed ning grupis kui ka soolotantse esitades.
Shaté Loovuskeskus kandis hoolt selle eest, et iga päev oleks lõbus. Õpiti selgeks male mängimine, pandi proovile meeskonnatööoskused, õpiti trikitamist tsirkuseõptajaga ja mängiti suurel hulgal põnevaid mängeid. Lisaks mängudele tehti ka erinevaid teaduskatseid, arendati enda loovmõtlemist ning pandi proovile nutikus läbi erinevate mängude ja tegevuste.
Tartu Tantsuakadeemia poolt toimusid ka imeilusad tantsuetteasted, filmiti erakordseid kavasid, kus tantsijad kasutasid ära nii ujuvlava, basseini kui ka kogu Vabaduse Puiesteed.

Terve kuu aja vältel polnud igavaid hetki Tantsumurul ja kõik soovijad said nii tantsida, mängida kui lihtsalt imetleda kõike kaunist, mis seal alal loodi.

Täname Tartu Linna, Tartu 2024, kõiki külastajaid ja kõiki meie vahvaid ja imelisi treenereid, lapsi ja abilisi, kes kõigi ideedega kaasa tulid!