Märkamatult on kätte jõudnud september, alanud on uus õppeaasta ja ilmad on läinud täitsa sügiseseks.

See on nüüd õige aeg meenutada meie suvelaagrit.

Laager ise toimus Vana-Vigalas, tantsida sai Vana-Vigala põhikooli ja Vana-Vigala Tehnika- ja teeninduskooli saalides ning aulates. Magada sai kooli õpilaskodus, mis oli jube mõnus!

Laagri toimumisse panustasid meie imelised Krõõdu, Kirsi, Klarika, Triinu, Kaisa, Irena, Kätriin, Liisa, Anabel, Märt, Sander, Sandra Ivanov ja Sannu. Ja külas käisid imelised koerograafid Alexandra Katariina, Julia Koneva, Markus Ian Monak, Edgar Vunš.

Lisaks tantsule ja imelistele koreograafiatele sai laagris veel  vibu laskmist harjutada (tsau Hillar!), mängida disc golfi, keraamikas tasse teha, 3D kuningriigi kaarte meisterdada ja ohtralt mängida.

Ja kõige põnevam oli ise filmi teha – meie laager oli muinasjutu teemaline sel aastal ja kõik grupid tegid ühe filmi Sandri juhendamise ja abiga – neid võid märgata meie maja telekates.

Õhtused programmid olid värvikad, esimesel õhtul toimus ultramoodne 7.-võistlus, teisel õhtul toimus muinasjutuline talendishow, kolmandal õhtul toimus pidžaamakas ja karaoke ning viimasel õhtul käisime Türi Kultuurikeskuses “Libahunti” vaatamas, kus tantsisid meie enda Maris Ootsing ja Lisandra Leemets.

Laagri raames valmis ka imeline film “Tantsutriinu lugu”, mida kindlasti varsti juba näete!

Ilusat septembrit ja varsti kuulete juba meie õppeaasta algusest, seniks nautige imelisi meenutusi meie laagrist.

Pildid on tehtud Kalev Kiviste ja Sandra Kaldasauna poolt.