Soolotantsija Süvaõppe Programmis 2017 aastal osalejate seast vajavad veel tunnustust tantsijad, kes on soolosid teinud juba viis kuni kaheksa aastat!

Spetsiaalselt soolo ja duo tantsijatele mõeldud programm annab noortele võimaluse olla osa aktiivsete ja andekate tantsijate sotsiaalsest võrgustikust, saada targemaks koolituspäevadel, võtta spetsiaalseid workshoppe ja personaaltrenne, osaleda õpigruppides ning saada toetavat tagasisidet, et areneda aina edasi.

Lisaks annab Soolotantsija Süvaõppe Programm välja stipendiume, mis tähendab rahalist toetust väljaminekutele, mis aitavad noorel tantsijana veelgi  kaugemale jõuda. Näiteks aitab toetus katta personaaltrennide ja koolituste maksumust või kostüümikulusid.

Hooajal 2017-2018 anname koostöös ettevõttega Housebygg kodukaubad OÜ välja 10 stipendiumit, millest kolm on juba avalikustatud ning järgmised kolm on teie ees!

Selle hooaja järgmised stipendaadid on meie Tantsukoolis kõige kauem soolokarjääri teinud. Nendeks tantsijateks on Hanna Paluoja, Agnes Arumetsa ja Stella Starkopf! Palju õnne kogenud ja eeskujulikele tantsijatele!

Loodame, et stipendium motiveerib teid võtma vastu aina uusi väljakutseid!