Pühapäeval, 18. detsembril täitus Tartu Athena keskus kõige kaunimate tütarlastega Tartus, sest glamuursele Oscarite-õhtu stiilis Jõulugalale kogunesid Shaté andekad tantsijad ja tantsuõpetajad.

Väljapeetud ja stiilse õhtu kulminatsiooniks oli iga treeneri omanimelise Oscari väljaandmine tantsijale, kelles Tantsukooli tiim nägi kõige rohkem antud tantsuõpetajale ainuomaseid tugevusi ja positiivseid omadusi.

Lisaks tunnustati vastavalt Tantsukooli väärtustele erinevaid meeskondi ja algatusi:

LOOVUS:

See tunnustus kuulus kogu Jõulugala ja sellele eelnenud heategevusliku Jõululaupäeva korraldusmeeskonnale eesotsas projekti juhi Maris Ootsinguga. Eriti avatud loovusega paistsid silma dekoratsioonide meisterdamisel tantsijad Elina Arand, Sandra Look, Sandra Sarapuu ja Sandra Palu, kelle värskete ideede ja ennastohverdava kuuma liimi käsitlemise tulemusel sai Gala tõeliselt pidulik ja suursugune.

ARENG:

Tunnustuse pälvisid Tantsukooli treenerid, kes on valinud oma edasiste õpingute valdkonnaks just lavakunstid ja tantsu – Karina Sepp ja Karli Haava, kes jätkavad õpinguid Londonis ning Linda Tusti, kes on omandamas tantsualast kõrgharidust Viljandi Kultuuriakadeemias. Kõigi kolme õpetajaga teeb Tantsukool jätkuvalt koostööd ning loomulikult ootame pärast õpingute lõppemist oma värskete ideedega tagasi meie perre!

TANTSIJAKESKSUS:

Selle väärtuse heade näidetena toodi välja tantsuõpetajaid, kes lisaks gruppidega töötamisele panustavad palju individuaaltundidesse ja rolli soolode ning duode tantsijate mentoritena: Marlene Kirt, Maris Ootsing, Triin Tamm, Eliis Sarapuu ja Kirsikka Kurg. Personaalse lähenemise ja tantsijakesksuse viljad on selgelt näha meie soolotantsijate kiires arengus.

ARMASTUS:

Tunnustus armastuse eest laiemalt kogu tantsuvaldkonna vastu ning sellesse panustamiseks julgete väljakutsete vastuvõtmise eest läks Shaté Tantsukooli treeneriõppe praktikantidele Kätriin Virule ning Sander Lebrehtile. Nii Tantsuaabitsa väljaandmine kui Kuldse Karika projekti juhtimine on tähtsad rollid, millest on töö käigus palju õppida ning mis kindlasti toovad rõõmu tuhandetele tantsijatele.

Sama väärtuse all tunnustati ka tantsijat Agnes Arumetsat, kelle aktiivne osalemine nii Shaté oma koolitustel kui Tantsukooli-välistel workshoppidel ning pühendmus enesetäiendamisse on inspiratsiooniallikaks kõikidele tantsijatele.

PEREKOND:

Shaté ühtse perekonnatunde hoidmise tunnustus kuulus sel aastal kahele grupile: Scattyd ja Koondis, kes näitasid erilist pühendumist ja loovust noortele gruppidele jõuluüllatuse tegemisel.

 

Shaté tantsijate ühine Jõulugala tõestas, et meie ühised väärtused Loovus, Areng, Tantsijakesksus, Armastus ja Perekond ei ole mitte lihtsalt sõnad, vaid tugevalt olemas ja tunda igas päevas, igas teos ja meie tantsijate ning õpetajate südametes.