ESIMENE KORRUS

Esimese korruse põhiosa moodustab Alexela Loomelava, mis on multifunktisonaalne BlackBox saal. Täpsemalt Loomelava võimalustest ja üritustest saad lugeda siit

Lisaks Alexela Loomelavale on meie esimesel korrusel veel mitmeid põnevaid ruume!

Loomelava juures on hubane bändide backstage, kus enne lavale minekut aega veeta ja end esinemiseks õigele lainele seada.

Showgrupi ruum on ideaalne koht esinemiste jaoks valmis sättimisteks. See on keskkond, kus saad tunda end tõelise staarina!

Loovuskeskus pakub aga tõeliselt mõnusat kohta olemiseks nii suurtele kui väikestele. Võimalusi on palju: saab õppida, joonistada, meisterdada, kiikuda, mängida – mida hing ihaldab! Loovuskeskuses toimuvad ka Jaan Poska Gümnaasiumi ühisõppekava teoreetilised tunnid. Loovuskeskus on nii hubane, et nii mõnigi seal aega veetnud noor on küsinud, kas nad võiksid sinna päriselt sisse kolida 🙂

TEINE KORRUS – tantsusaalid

Meie majas on imeilusad tantsusaalid, mis lisaks tantsimisele on ka väga mõnusad erinevate ürituste jaoks. Iga saali iseloomustab üks kindel paik, mis on meie kooliga kuidagi seotud. Saali kaunistab vastav seinamaaling, kuhu on lisatud ka mõni meie andekas tantsija.

Kõikides saalides on stereo helisüsteemid, saalikaamerad, arvutid, mikrofonid ehk täis valmidus nii kohapeal tunni andmiseks või ürituse korraldamiseks kui ka online ülekandeks. Kõikides saalides on ka erinevad efektvalguse lahendused, võimaldades muuta saali atmosfääri mahedast lounge-st kuni diskosaalini.

Kasutada saab erinevat tüüpi matte (pisemad ja pikemad trennimatid, akrorajad, airtrack), liigutatavaid balletistangesid, olemas on joogaplokid, kummilindid ja muud vahendid loovateks tundide läbiviimiseks.

VENEETSIA saal (90 rm) – pehmendusega põrand, suurepärane vaade Emajõele, mahedad sinised toonid ja Veneetsia seinamaaling. Saali lisavad kodust atmosfääri rohked eluslilled.

NEW YORK saal (230 rm) – tantsupõrandaga suur saal, kus on hea teha workshoppe, grupikoregraafiaid ja ka põrandatehnikat. Saali kaunistab Manhattani linna panoraamvaade ning seal ilutseb ka auväärne valge Estonia klaver. Saali ühes seinas uudistavad ülisuurest akvaariumist tunde meie tantsulembelised kalakesed.

BALI saal (55 rm) – vetruva parkett-tantsupõrandaga eriti hubane pisike saal, kus on ideaalne teha mudilaste tantsutunde. Saali kaunistab kahes seinas eksootiline Bali maastiku seinamaaling ning palju võimalusi valgusega atmosfääri muuta.

SEVILLA saal (80 rm) – vetruva parkett-tantsupõrandaga parajalt suur tantsusaal, kus on veidi suursugusem õhustik tänu lühtritele ja Sevilla peaväljaku kaunile maalingule. Saali ühest seinast saab läbi akvaariumi ja kalade elukeskkonna piiluda ka New York stuudiosse. Saalis on ka UV valgus, mis toob nii trenni kui näiteks sünnipäevapeole mõnusat elevust.

KRISTALLSAAL (250 rm) – meie tantsumaja tõeline pärl! Panoraamvaade Emajõele, kahetasandiline põrand, kogu saali ümbritsevad ümarad balletistanged ja imekaunis kristall-lühter teevad sellest saali, mida ei kohta kusagil mujal! Võrdselt hea on siin teha nii tantsutunde, etendusi kui ka pidada pidulikke vastuvõtte, juubeleid või pulmi.TEINE KORRUS – muud ruumid

Meie majast ei tee tõelist unistuste tantsumaja mitte ainult saalid, vaid ka kõik muud lisaruumid.

Tantsuõpetajate ja kogu meeskonna heaolule mõeldes on loodud mõnus tiimipesa, kus tunde ette valmistada, ergastavaid vestlusi pidada või lihtsalt mõtteid koguda ja lõõgastuda.

Tantsijate jaoks on mõnus lounge-ala, kus on palju patju, laadijaid ja pistikupesasid.

Mudilaste peale mõeldes on meil ka mänguala, kus lapsed saavad oma tunde oodata ja aega veeta, ehitada losse ja oma võlumaailmaid.

Selleks, et enda tantsijate käelisi oskusi rikastada, on meie majas olemas ka ilutuba, kus saab meisterdada, harjutada meikimist ja palju muud põnevat. Ilutuba on ideaalne ka teoreetiliste ainete nagu tantsupsühholoogia, projektijuhtimine või meeskonnatöö läbiviimiseks. Kui Ilutuba on vaba, saab seal näiteks kooli kodutöid teha või mailidele vastata.

Mõnikord on hoopis vaja üksinda rahulikult keskenduda – ka sellele oleme mõelnud. Vaikses kontoris saavad segamatult tööd teha kõik meie maja inimesed – kust muidu need geniaalsed ideed ja unistustest suuremad projektid sünniksid? 😉

Üks paik, mis tihti ümberehitusi tehes ära unustatakse, on tualettruumid. Ka siin on tähtis hubasus ning kui tegemist on tantsumajaga, siis kulub siingi veidi glamuuri ära 😉Ruumide ja broneerimise kohta saab rohkem infot mart.vagur[@]shate.ee