Tantsufestivali Kuldne Karikas Tartu eelvoor on läbitud ja kogu Shate pere võib rõõmsalt naeratada, häid kogemusi jagada ja igal juhul tulemustega rahul olla! Kuigi finaali tulemusi tuleb oodata maikuuni, siis kiidusõnu kohtunikelt said juba nii mitmedki Shaté grupid!

Tõime koju tervelt 7 eripreemiat ja otse finaali põrutasid meie täiskasvanute Tänavakoondis kavaga “Lúkata” ja Stacyde grupp kavaga “Eelajaloolised kruudid fantastilises maailmas”, mis pälvisid Päeva Pärli tiitlid. Kiidusõnu kohtunikelt sai aga kogu tantsukool, kui anti välja eripreemia tantsukunsti kõrge taseme hoidmise eest! Kohtunikud tõid välja meie kavade kõrge taseme, vinged kostüümid ja suure töö treenerite poolt!

“Alati aasta keskpunktiks ja tähtsamaiks võistluseks peetud Kuldne Karikas oli sellel korral veelgi positiivsem, rahulikum ja inspireerivam kogemus!” ütlevad meie tantsijad, lisades, et “üldine õhkkond ja vibe olid veelgi positiivsemad ning tundus, et see aitas kaasa ka tantsukoolide omavahelisele sõbrunemisele.” Konkurendid soovisid üksteisele edu, kiitsid ägedate esituste eest ja elati rohkem kaasa nii oma kui ka teistele tantsustuudiotele.

Shaté tantsuõpetajate emotsioonid võtab hästi kokku treener Eliis Sarapuu: „Rõõm on näha lapsi lustimas laval ning tegemas seda, mis neil südame põksuma paneb ja silmad särama lööb! Uhke tunne on olla nii kiftide laste õpetaja,“

Kuigi väike hirm ja ärevus enne lavale astumist on nii tantsijatel kui grupi treeneril ikka sees, siis kõikide esitustega võis väga rahule jääda ja treenerite debriifingust jäid sõelale vaid head emotsioonid.

Igal juhul edukas võistlus on läbitud ja oodata jääb vaid finaali tulemusi!

Kiidusõnad ja suured kallid meie tantsijatele, suurt tööd tegevatele tantsuõpetajatele, toetavatele lapsevanematele ja igavesti ägedatele fännidele!

Fotod: Marlene Kirt

PS! Rohkem pilte leiad Shaté Tantsukooli  ja Kuldse Karika Facebooki lehelt! 🙂