Shaté jazzkoondis tõestas, et neid ei murra ükski tehniline viperus ega reisiväsimus! Säravad tantsijad krooniti kõige vanema vanuseastme, 10-12 klasside arvestuses estraaditantsude laureaatideks üdini positiivse ja stiilipuhta kavaga „Ahhoi, Kapten, kruiisile!“.

Tantsijad nautisid esinemist täiel rinnal, kuigi vaid päev tagasi oli saabutud nädalaselt võistlusreisilt Itaaliast, tehniliselt nõudliku kava esitamist raskendasid lavakatte alt jooksvad juhtmed ning muusikale lisaks kostus kõlaritest jutt kogemata sisse unustatud mikrofonidest. Õiget tantsijat ei heiduta miski!

Kava juhendaja Eliis Sarapuu on tantsijate professionaalsusega väga rahul ning oma kuumad õnnitlused saatis ka kava autor Ivan Keim, kiites tantsijate tohutut arengut ja õidepuhkemist.


Lisaks saavutas tantsija Hanna Paluoja koostöös juhendaja Maris Ootsinguga estraaditantsude 7-9. klasside arvestuses nominenditiitli. Tunnustus on erakordne, sest tegemist on esimese soolotantsija nii kõrge äramärkimisega Koolitantsu ajaloos.

 Foto: Marlene Kirt