Shaté Tantsukooli tantsijad osalesid taas 24.-26. märtsil Itaalias tantsuvõistlustel World Dance Trophy, kust tuldi koju ootamatult heade tulemuste ning suure kogemustepagasiga.

Tantsukooli tantsijad astusid võistlustulle nii soolode kui ka formatsioonidega.

Ivan Keimi loodud koreograafia Jazzkoondisele võistles Fantasy kategoorias ning meile kõigile suure üllatusena saavutas esimese koha! Tantsijad ise ütlesid, et nende eesmärk Sea Cruise’ tantsides oli juba päeva lõpus veidi väsinud kohtunike nägudele naeratus võluda ning ise lavakogemust nautida. Tundub, et nautimine ning siiras emotsioon on igal pool tantsumaailmas südameid võitev 🙂

 

 

Soolode arvestuses võistlesid Soolotantsija Süvaõppe Programmis osalevad tantsijad. Hanna Paluoja saavutas junior modern kategoorias 13. koha, Liisa Kangur, kes võistles junior street kategoorias, lõpetas võistluse tugeva 5. kohaga. Oma jõulise soologa võistles ka Sander Lebreht adult modern kategoorias ning saavutas samuti 5. koha.
Itaalias võisteldi kokku nelja kavaga junior ning adult vanuseastmetes. Grupp Sandy ning nende Grand Hotel Plaza saavutas viienda koha street kategoorias. Samuti võistlesid ka kolm täiskasvanute koondist, kellest kaks võistlesid kategooriate ühendamise tõttu street kategoorias. Tänavakoondis kavaga Lúkata ning Showkoondis kavaga Darkness over Olympus lõpetasid tihedas konkurentsis kuunda nind seitsmenda kohaga.

 

 

Et tantsijatele võistlusreis veelgi meeldejäävamaks teha, siis külastati Itaalias ka Veneetsiat, nauditi imelist linna Veronat ning muidugi ei saanud puududa ka shopping Milaano suurtänavatel. Veelgi mõnusamaks tegi kogu reisi soe ilm ning nahka paitav päike, mis tantsijatele edasisteks tegemisteks mõnusa energialaengu andis.

Suured tänud juhendajatele Krõõt Kivistele, Maris Ootsingule, Marlene Kirtile, Eliis Sarapuule ning multitasking lapsevanem Ahto Kangurile, kes tegid selle kogemuse taaskord unustamatuks!

Fotod: Ahto Kangur