Kes on Shaté Tantsukooli tegemistega kursis olnud, siis teate, et oleme igal aastal mõne grupiga käinud ka Impresa Produce centre’i korraldatud festivalidel, mis leiavad aset Tallinki kruiisilaevadel. Tantsijatele ning ka juhendajatele on see väga mõnus vaheldus tavapärastest sportlikest võistlustest, sest kõikide põnevate lisategevuste ja möllutamiste kõrval ei pane võistluspinget tähelegi 🙂

Otsustasime osaleda ka 12.-14. jaanuaril Jurmalas toimuval Christmas Surprise festivalil, kus lisaks positiivsetele elamustele ja spa-rõõmudele tõime koju ka 4 karikat – neist üks lausa festivali peavõit ehk Grand Prix.

Christmas Surprise festivalil astusime publiku ette kokku nelja tantsuga. Sinette grupi tantsule “NASA children edition” oli see lavadebüüdiks ja ka esimeseks välisvõistluseks ning juba kogenud Selena grupi tantsijad said proovida, kuidas mahub nende kava Rock’n’Troll tunduvalt väiksemale lavale. Lisaks rõõmustasid publikut Triin Tamme juhendatud duo “Black or White” Meribel Kötsi ja Merlyn Mosina esitluses ning värvikas soolo “Unicorn Magic” Melanie Sulpi poolt, juhendaja Eliis Sarapuu.

Tegemist on festivaliga, kus tantsijad ööbivad väga peenes hotellis, kus on võimalus külastada ka SPA-d ning õhtuti diskotada. Vanad kalad Selenad nautisid võistlusreisile tavapäratuid mugavusi täiel rinnal. 7-aastastele Sinette grupi tantsijatele oli see aga suurepärane võimalus kogeda välismaa võistlust ning saada osa selle melust. Ütleme nii, et pärast basseinis hullamist ja saunatamist polnud uinumisega meil kellelgi probleeme. J Sinette grupi juhendaja Eliis Sarapuu mõtleb möödunud nädalavahetusele vaid naeratusega ning tänab kõiki lapsevanemaid, kes olid abiks nii nõu kui ka jõuga. Lisaks kava ilusale esitusele oli see ka kindlasti võimalus pisikestel tantsijatel harjutada iseseisvumist.

Tulemused Christmas Surprise festivalil Jurmalas:

Grand Prix – grupp Selena “Rock’n’Troll” (Ivan Keim, Krõõt Kiviste)

II koht – grupp Sinette “NASA children edition” (Eliis Sarapuu, Krõõt Kiviste)

I koht – duo Meribel Kötsi ja Merlyn Mosin “Black or White” (Triin Tamm)

II koht – Melanie Sulp “Unicorn Magic” (Melanie Sulp, Eliis Sarapuu)

Tagasivaatavalt võib julgelt öelda, et nii juhendadad, tantsijad kui ka lapsevanemad jäid selle kolmepäevase festivali tulemuste ning meluga täiega rahule! Kui tantsuõpetajatel muidu väga puhkuseseks aega ei jää, siis see oli natuke ka lõõgastusreisi eest 🙂 Järgmise aastani!