TANTSUGRUPID

VANUSEASTMED

Shaté Tantsukoolis jaguneb õpe kolme suunda ja viite vanuseastmesse.

Vanuseastmeteks on:

Algaste – 3-6 aastased lapsed (TANTSURINGID ja PÕHIÕPE)

Noorem aste – 7-10aastased lapsed (TANTSURINGID, PÕHIÕPE ja SÜVAÕPE)

Keskaste – 11-14aastased noored (TANTSURINGID, PÕHIÕPE ja SÜVAÕPE)

Vanem aste – 15+aastased noored (PÕHIÕPE ja SÜVAÕPE)

Profisuund – Koondised

SUUNAD

Shaté Tantsukoolis saab õppida kolmel erineval suunal:

Huviõpe

Tantsuringid on mõeldud lastele ja noortele, kes tahaks küll tantsida, aga ei soovi ülemäära ressursse sellesse investeerida. Võib-olla meeldib lihtsalt tantsida, aga ei taha tingimata esineda. Tantsuringid keskenduvad puhtale tantsurõõmule.

Põhiõpe

Põhiõpe on Shaté Tantsukooli õppekavajärgne suund, kus on erineva vanuse ja tasemega grupid. Käiakse Eesti-sisestel ja grupiga kokkuleppel ka välisvõistlustel, lisaks üldarendavatele tundidele valmib igal aastal ka üks võistlus-koreograafia.

Süvaõpe (alates 1. klass)

Süvaõppe eesmärgiks on anda mitmekülgne ja laiahaardeline tantsuharidus, mis soovi korral võib kanda eelprofessionaalse õppe eesmärke. Õppekava hõlmab nii klassikalist, contemporary kui street tantsutehnikat, tantsuanalüüsi, teadmisi psühholoogiast ja füsioloogiast, lavameigi praktikat, aja- ja energiaplaneerimist jne. Ainekavasse mahuvad veel eri stiilide workshopid, akrobaatika vm arendavad tunnid, mida antud grupi peatreener selleks hooajaks grupile vajalikuna näeb. Lisaks üldarendavatele tundidele valmib igal aastal ka üks võistlus-koreograafia.

SHATÉ SHOWGRUPP

Shaté Tantsukooli all tegutseb ka Showgrupp, kelle põhiliseks fookuseks on tantsuprogrammidega esinemised, promotsioon ja ka eriprojektid. Ürituse meeldejäävaks tegemisel aitab Showgrupp alati! Kutsu meid esinema jõulupeole, sünnipäevale või muule üritusele!

TÄISKASVANUTE HOBIKLASS

Lisaks on Shaté Tantsukoolis võimalik osa võtta täiskasvanute hobiklassi tundidest – grupp Sunshine on mõeldud tantsunaudingu jagamiseks kõigile huvilistele olenemata varasemast tantsualasest ettevalmistamiseks ning on väga populaarsed tantsijate lapsevanemate seas.

Gruppide nimed ja jaotus 2023/2024

HUVIÕPE

Alg- ja noorem aste

MUDILASTE TANTSURING

LASTE TANTSURING


MAARJA KOOLI TANTSURING

PÕHIÕPE

Algaste

SWEEDY
SKYLAR
SAMANTHA
SHARKS
SIRELLE
SIMONE

PÕHIÕPE

Noorem aste

SUSANNA
SABRINA
SHARKS
SABINE

PÕHIÕPE

Keskaste

SUGARY
SOFY
SHERYL

Vanem aste
SHENNA

Täiskasvanud
SUNSHINE

SÜVAÕPE

Noorem aste

SERENA
SHARLOTE
SHANELLE

Keskaste

SMARTY
SAVANNA

SÜVAÕPE

Vanem aste

SHINETTE

Täiskasvanud

SCARLET