Tulemused võistlustel

Tulemused võistlustel 2020-03-03T15:35:45+00:00

 

2019-2020. hooaja võistluste tulemused:

 

Spotlight Challenge 2020


HIP HOP SOLO 
Lapsed 
5.-6 koht Amia Vagur

Noored II
8. koht Markus Niilus 

Täiskasvanud
2. k
oht Toomas Samuel Silbaum 

LYRICAL PERFORMANCE DUO/TRIO
Noored I
6. koht  “It comes and goes in waves” Carolina Vaher ja Melanie Selter

Täiskasvanud
2. koht “All the shine” Lisabet Loigu ja Liselle Kirsipuu 

 
LYRICAL PERFORMANCE SOOLO
Lapsed
5. koht  “Is it time to let go” Ruth Reinsoo
6. koht  “Lost control” Emily Kalda

Noored I
2. koht “A Million Dreams” Ly Lindepuu
6. koht “Finally” Kadi Krikmann
7.-8. Koht “The End of the World” Liselle Kirsipuu
11. koht  “Praying” Melanie Sulp
12. koht  “Iside me” Adriana Tihovski
13. koht “The Letter” Krislin Paalits
15. koht  “Palve” Kristin Masing 

Noored II
4. koht “Sirens” Lisete Lõokene
15.-16 koht “Unbreakable” Lisete Malinin

Täiskasvanud
2. koht “You” Maris Ootsing
3. koht “Don`t come back for me” Lisabet Loigu
4. koht “Here’s my goodbye” Maarja-Liis Uri

LYRICAL PERFORMANCE SMALL GROUP 
Lapsed ja Noored I
1. koht “Angels in the Night” Balletikoondis 

LYRICAL SOOLO
Lapsed 
5.-6. koht Emma Oinus

Noored I
3. koht Liselle Kirsipuu
5. koht Ly Lindepuu

Noored II
5. koht Elisabeth Ilves
10. koht Ingrid Järve

Täiskasvanud
4. koht Aana Kään
5. koht  Maarja-Liis Uri

STREET DANCE SHOW PERFORMANCE DUO/TRIO
Noored II ja Täiskasvanud
5. koht “On our way” Katre Nael ja Hanna Marta Tsäkko

STREET DANCE SHOW PERFORMANCE SOOLO
Lapsed ja Noored I 
3. koht “Sunday morning” Emma Oinus

Noored II ja Täiskasvanud
2. koht  “Mountaineer” Annaliisa Karu

CONTEMPORARY SOOLO
Noored I
3. koht Adriana Tihovski 
6.-7. koht Liselle Kirsipuu

Noored II
3. koht  Markus Niilus

Täiskasvanud
3. koht Maris Ootsing
4.-5. koht Aana Kään
6. koht Toomas Samuel Silbaum
7. koht Lisabet Loigu 
8.-9. koht Maarja-Liis Uri
8.-9. koht Anett Aasmäe

POP DANCE MINI STAAR
Liisbet Koltsov Trikitaja eripreemia 
Amanda Kalda Särtsakuse eripreemia 
Marleen Sulp Rõõmurulli eripreemia

POP DANCE SOOLO
Lapsed
5.- 8. koht Lara Elisabeth Leppik
5.- 8. koht Eliise Kiviste
9.-10. koht Emily Kalda 
11.-13. koht Ruth Reinsoo

Noored I
3. koht Adriana Tihovski 

Noored II
2. koht Elisabeth Ilves
3. koht Ingrid Järve 

Täiskasvanud
2. koht Aana Kään

SHOW DANCE PERFORMANCE DUO/TRIO
Noored I
1. koht “Check-in” Adriana Tihovski ja Amia Vagur
4. koht “Ghostbusters” Laura Tšernõševa, Ketlin Papp ja Kristin Masing 

SHOW DANCE PERFORMANCE SOOLO
Lapsed
10. koht “Confident” Eliise Kiviste

Noored I
5.-7. koht “Running with the Wolves” Kristin Masing
10. koht “Ugly doll dream” Ketlin Papp

Noored II ja Täiskasvanud
1. koht “Alita” Hanna Paluoja 
2. koht “Maybe we’ll see…” Elisabeth Ilves
5. koht “Poisoned” Lota Kalberg 

Cestants Jõgeva DanceStar 2020

KAASAEGNE TANTS PERFORMANCE SOOLO
Noored I
2. koht “The Letter” Krislin Paalits 
3. koht “Inside me” Adriana Tihovski 

KAASAEGNE TANTS SOOLO
Noored I
1. koht Melanie Sulp 
2. koht Ly Lindepuu 
4. koht Kristel Mägi
8. koht Krislin Paalits 

Noored II
5.-6 Martha Paas 
8. koht Emilia Bachman

KAASAEGNE TANTS SUUR GRUPP
Noored I ja Noored II
1. koht grupp Selena “The Last Letter”  

SHOWTANTS MINI TÄHEKESED
Liisbet Koltsov – Julge naerataja
Marleen Sulp – Särav ja malbe
Amanda Kalda – Särtsakad hüpped

SHOWTANTS PERFORMANCE DUO
Lapsed
1. koht “Schoolparty” Saara Olt ja Sohvi Kallus 

Noored I
3. koht “Chameleons” Melanie Sulp ja Liselle Michelson 
5. koht “Check-in” Adriana Tihovski ja Amia Vagur 

SHOWTANTS PERFORMANCE SOOLO
Lapsed
3. koht  “Mary Poppins returns” Ketri Taaber 

Noored I
3. koht “Running with the Wolves” Kristin Masing 
4. koht “Ugly doll dream” Ketlin Papp

Noored II
1. koht “Alita” Hanna Paluoja
2. koht “Maybe we’ll see…” Elisabeth Ilves 
5. koht “Poisoned” Lota Kalberg 

Noored I ja Noored II
2. koht “Ghostbusters” Ketlin Papp, Kristin Masing ja Laura Tšernõševa

SHOWTANTS SOOLO
Lapsed
1. koht Emily Kalda 
2. Eliise Kiviste 
3.-4. koht Amia Vagur 
3.-4. Ruth Reinsoo 
5. koht Lara Elisabeth Leppik 

Noored I
2. koht Melanie Sulp 
5. koht Kristel Mägi
6-7. koht Lisete Einasto 

Noored II
3. koht Elisabeth Ilves 
3. koht Lisete Lõokene 
5. koht Lisete Malinin 
8. koht Liina-Riin Jõgi 

SHOWTANTS SUUR GRUPP
Lapsed
1. koht grupp Sinette “Calcutta Pärlid” 
3. koht grup Shiney “The Secret of Rubik’s Cube” 

Noored I
4. koht grupp Sherry “Hollywood Wiz” 

Noored II ja Täiskasvanud
1. koht grupp Scarlet “Perfection of the Black Swan”

DANCE FOR LIFE!
2. koht grupp Sunshine “WANTED – Dead or Alive”

HIPHOP PERFORMANCE SOOLO
Noored I ja Noored II
2. koht  “Mountaineer” Annaliisa Karu 

HIPHOP SOOLO
Lapsed
1. koht Amia Vagur 
5.-6. koht Kristel Mägi 

Noored II
8. koht Annaliisa Karu 

LÜÜRILINE JAZZ PERFORMANCE SOOLO
Lapsed
3-4. koht Lost control Emily Kalda 

Noored I
1. koht “A Million Dreams” Ly Lindepuu 
2. koht “The End of the World” Liselle Kirsipuu 
4. koht “Praying” Melanie Sulp 
7.koht “Palve” Kristin Masing 
8. koht “Fire on fire” Kristel Mägi 
10 koht “Sunflower” Hedi Lii Riives 

Noored II ja Täiskasvanud
2. koht “Don`t come back for me” Lisabet Loigu
6. koht “Here’s my goodbye” Maarja-Liis Uri 
7. koht “Unbreakable” Lisete Malinin 

LÜÜRILINE JAZZ SOOLO
Lapsed
1. koht Ketri Taaber 
2. koht Amia Vagur
5-6. koht Emily Kalda 
7.-9. koht Ruth Reinsoo
7.-9. koht Lara Elisabeth Leppik

Noored I
2. koht Ly Lindepuu 
3. koht Melanie Sulp 
6.-7. Kristel Mägi 

Noored II ja Täiskasvanud
3. koht Lisete Lõokene
4. koht Maarja-Liis Uri 
7.-8 Iris Torim 
7.-8 Lisete Malinin 

LÜÜRILINE JAZZ SUUR GRUPP
Lapsed ja Noored I
2. koht grupp Sidney “Hüljatud” 
3. koht grupp Savanna “Tormi ja tuulega”

Noored II
1. koht grupp Selena “Indestructible” ‘

LÜÜRILINE JAZZ VÄIKE GRUPP
Noored I ja Noored II
1. koht Balletikoondis  “Angels in the night” 

 

Spotlight Challenge 2019

1. koht Hanna Paluoja “Alita” Show Dance Soolo Performance Noored II + täiskasvanud
1. koht Ly Lindepuu “A Million Dreams” Lyrical Dance Performance Solo, Noored I
1. koht Annaliisa Karu ” Mountaineer” Street Dance Show Performance Solo Noored II ja Täiskasvanud
2. koht Yvette Benno “Another one bites the dust ” Street Dance Show Performance Solo Noored II ja Täiskasvanud
3. koht Liselle Kirsipuu ja Lisabet Loigu “All the shine” Lyrical Dance Performance Duo Täiskasvanud
1. koht Meribel Kötsi ja Merlyn Mosin “The Journey to the Spirit World” Lyrical Dance Performance Duo, Lapsed ja Noored I
1. koht Adriana Tihovski ja Amia Vagur ” Hotellimaania” show Dance Show Performance Duo Lapsed ja Noored I

1. koht Marie-Liset Tauts – Pop soolo Noored I
2. koht Robin Tauts – Hiphop soolo Lapsed
1. koht Lisandra Leemets – Lyrical Dance Solo Noored I
1. koht Aana Kään – Pop Dance Solo Täiskasvanud
2. koht Maris Ootsing – Glam Show Täiskasvanud

 

TRT Dance Masters 2019

1. koht SDS koondis – “La Bardi” Street Dance Show Teams Adults
3. koht ShowJazz koondis – “She’s Devious” Lyrical Jazz Teams Adults
2. koht grupp Stelle – “Inside the Mind of Regina George” Broadway/Character Dance Teams Adults
1. koht grupp Sinette – “Pearls of Calcutta” Broadway/Character Dance Teams Children

Lithuanian Cup 2019

Best solo adult 
1. koht Hanna Paluoja 
8. koht, Maarja-Liis Uri
16. koht Yvetté Benno Best solo adult

Best solo junior
4. koht Ly Lindepuu  
10. koht Liselle Kirsipuu “The End of the World” 
17. koht Kadi Krikmann “Finally” best solo junior
20. koht Kristin Masing “Running with the Wolves”
21. koht Melanie Sulp  Best solo junior “Praying”
27. koht Krislin Paalits “The Letter”
28. koht Annaliisa Karu 

Best duo adult
5. koht Liselle Kirsipuu ja Lisabet Loigu “All the shine”

Best duo junior
6. koht Melanie Sulp ja Liselle Michelson “Chameleons” 

Show Dance Big Teams adult
3. koht Show-jazz Koondis “She’s Devious” 

Pop Dance Big Teams Junior
8. koht Scarlet “Price of Perfection”

Jazz Big Team junior
4. koht Selena “Indestructible”

Contemporary Big Team junior
2. koht Selena “The last letter”

Jazz Small Group junior
4. koht Balletikoondis “Angels in the night” 

Estraad- ja rahvaste tantsude festival 2019

Rahvaste tantsud, lapsed II
II koht  grupp Sinette “Calcutta Pärlid”

Estraaditantsud, lapsed II
III koht grupp Sidney “Welcome to Wonderland”

Estraaditantsud, 12-15-aastased
II koht Ly Lindepuu “A Million Dreams” 

shate-t2hekesed_element_v2ike

2018-2019. hooaja võistluste tulemused:

 

European Cup 2019

Improvisation Pro
I koht Maris Ootsing

Improvisation U19
5. koht Aana Kään

Hiphop Boys Adult solo
‪6. koht Remii Hansen

Best Solo Junior
II koht Elisabeth Ilves “IT wants to play”
9. koht Liselle Kirsipuu  “Let beauty come out of ashes”

Best show solo adults
5. koht Hanna Paluoja “No escape”

Jazz small group U16
4. koht Balletikoondis  “Who wins?”

Jazz small group Adults
III koht Jazzkoondis “Beyond the limit”

Jazz Big Team Adults
II koht Broadway koondis “Stars in the blue sky!”

Contemporary Big Team Junior
6. koht Selena “The last letter”

Pop Dance Formation Junior
II koht Scarlet “Baywatch”

Disco Small Group Junior
III koht Discokoondis

Hiphop Big Team Adult
9. koht HH Koondis “Lets talk sugar”

Street Dance Show Small Team Adult
4. koht Sharks III “Hiphop express”

Street Dance Show BigTeam Adult
I koht SDS koondis “Maffia”

Show Dance Big Team Adult
4. koht Sharleen “U08”

 

Spotlight Challenge 2018

Show soolo Lapsed
II koht Adriana Tihovski

Show soolo Noored I
5. koht Marie-Liset Tauts

Show soolo Noored II
III koht Aana Kään
7. koht Merit Leiman

Show Soolo Täiskasvanud
I koht Kätriin Viru

Show duo Noored II ja Täiskasvanud
5. koht Sandra Look ja Sandra Sarapuu

Lyrical Jazz debüüt Lapsed
8. koht Ruth Reinsoo

Lyrical jazz Lapsed
II koht Merlyn Mosin
4. koht Adriana Tihovski
9. koht Amia Vagur
10. koht Emily Kalda

Lyrical jazz Noored I
I koht Lisandra Leemets
4. koht Liselle Kirsipuu
5. koht Elisabeth Ilves
6. koht Melanie Sulp 

Lyrical jazz Täiskasvanud
II koht Maris Ootsing
5. koht Mairi Tamm

Contemporary Täiskasvanud
4. koht Maris Ootsing
10. koht Mairi Tamm

Character jazz performance Noored I
I koht Elisabeth Ilves “IT wants to play”
4. koht Kristel Mägi “I’m late”
5. koht Kirke Loo Parts “Life is a cat”

Character jazz performance Noored II
I koht Hanna Paluoja “No escape”
III koht Maarja-Liis Uri “Darkness keeps chasing me”

Lyrical Jazz performance soolo Lapsed
I koht Ketlin Papp “How far I’ll go”

Lyrical Jazz performance soolo Noored I
III koht Lisandra Leemets “This is me”
4. koht Liselle Kirsipuu “Let beauty come out of ashes”

Lyrical jazz performance noored II
I koht Lisabet Loigu “How far I’ll go” 

Jazz performance duo Lapsed
II koht Amia Vagur ja Adriana Tihovski “Vampiiripiigade seiklused”

Jazz performance duo Noored I
II koht Merlyn Mosin ja Meribel Kötsi “Phoenix Twins”
4. koht Melanie Selter ja Carolina Vaher “Rainbow Ballerinas”

Hiphop soolo debüüt Noored I
III koht Kristel Mägi

Hiphop soolo Noored I
9. koht Marie-Liset Tauts

Hiphop soolo Täiskasvanud
II koht Toomas Samuel Silbaum

SDS performance duo Lapsed ja Noored I
II koht Marie-Liset Tauts ja Robin Tauts “Entranced”

SDS performance Noored II ja Täiskasvanud
I koht Toomas Samuel Silbaum “Time Span”
III koht Markus Niilus “Bankruptcy”

SDS performance duo Noored II ja Täiskasvanud
I koht Toomas Samuel Silbaum ja Marlene Kirt “Bon Appetit”

Hiphop small groups Noored II ja Täiskasvanud
I koht Hip-hop koondis “Let’s talk sugar”

Lithuanian Cup 2018

The Best Solo juniors
III koht Hanna Paluoja
4. koht Liisa Kangur

The Best Duo adults
I koht Toomas Silbaum ja Marlene Kirt “Bon Appetit

Hip-hop soolo women adults
3. koht Agnes Arumetsa

Pop Dance Teams Adults
II koht Stelle “Teletubbies”
5. koht Sandy “Nine circles of Hell”

Pop Dance Teams Juniors
5. koht Scarlet “Baywatch”

Show dance small team adults
3. koht Jazzkoondis “Beyond the Limit”

Show of Street Dance Teams Children
3. koht Stacy “Ready, set, CANDYBALL!”

Show of Street Dance Teams Adults
3. koht SDS koondis “Maffia”

Hip-hop small team adults
5. koht Hip-hop koondis “Lets talk sugar”

Estraad- ja rahvastetantsude festival 2018

1. koht (täiskasvanute estraaditantsud) – Broadway koondis “Stars in the Blue Sky!”

3. koht (täiskasvanute rahvaste tantsud) – Showgrupp “Indiat meenutades”

Gymnafest 2018

Sherry “Dancing with Wolves” – FINAALIPÄÄS
Sunshine’i “Elas kord Pahatar…” – LAUREAAT


2017-2018. hooaja võistluste tulemused:

Kuldne Karikas FINAAL 2018

Rhythmic Dance SOOLO Noored I
III koht Elisabeth Ilves

Rhythmic Dance Small Group Noored I ja II finaal
I koht Laura Puistaja, Nataly Ivanov, Marie-Liset Tauts, Melanie Sulp ja Kristel Mägi

Lyrical Jazz SOOLO Lapsed
II koht Melanie Sulp
4.-5. koht Meribel  Kötsi
6. koht Kristel Mägi

Lyrical Jazz SOOLO Täiskasvanud
II koht Maris Ootsing

Lyrical Jazz SOOLO Noored II
I Koht Hanna Paluoja
5. koht Stella Starkopf

Lyrical Jazz SOOLO Noored I
4. koht Lisandra Leemets

Jazz SOOLO Lapsed Performance
4. koht Melanie Sulp

Jazz DUO/TRIO Noored I Performance
5. koht Duell Sigatüükas Lisete Lõokene ja Laura Brita Einpaul

Jazztants Lapsed
I koht Children Jazzkoondis – Minu Supilinn
II koht grupp Shiney – Kuldsed kanaarilinnud

Tänavatantsu Lavastus Noored I
III koht grupp Sharks II – Mina, detektiiv

SDS SOOLO Noored II ja Täiskasvanud
I koht Toomas Samuel Silbaum – Palat nr 622
II koht Liisa Kangur – Garfield is going on a diet
4. koht Markus Niilus – Life can be colourful

HH SOOLO Noored I tüdrukud
5. koht Marie-Liset Tauts

HH SOOLO Lapsed poisid
II koht Andre Ares Metsoja

 

HH SOOLO Noored II ja Täiskasvanud poisid
II koht Markus Niilus
4. koht Remii Hansen
5. koht Toomas Samuel Silbaum

HH SOOLO Noored II ja Täiskasvanud tüdrukud
4. koht Agnes Arumetsa
5. koht Liisa Kangur

Jazz DUO/TRIO Lapsed Performance
I koht Minionide Salaplaan
III koht Black or White

 Loovtants Täiskasvanud
II koht Tantsukunst – Palged

Tänavatants Noored II
I koht grupp Sandy – Ei ole kergete killast

Jazz SOOLO Noored I Performance
I koht Small boat on the ocean – Lisandra Leemets
4. koht Neverland – Liselle Kirsipuu
5. koht Maša – Marie-Liset Tauts

Jazztants täiskasvanud
II koht Jazzkoondis – The Tempest

Jazz SOOLO Noored II ja TäiskasvanudPerformance
I koht The Power of Madness- Hanna Paluoja
4. koht The Little Things – Stella Starkopf
5. koht The Dream of a butterfly– Lisabet Loigu

SDS DUO/TRIO all age
I koht BON APPETIT Marlene Kirt, Toomas Samuel Silbaum
II koht White Energy Agnes Arumetsa, Liisa Kangur ja Hanna Paluoja

Igavesti Noored
I koht grupp Sunshine – Elas kord Pahatar…

Tänavatantsu Lavastus Täiskasvanud
I koht SDS koondis – Symphony

Show SOOLO Täiskasvanud
I koht Kätriin Viru

Show SOOLO Noored II
I koht Hanna Paluoja
III koht Agnes Koppel
III koht Ülleri Kärner
5. koht Aana Kään
6.-7. koht Sandra Sarapuu
6.-7. koht  Lisette Põlgast

Mudilaste tantsud
III koht grupp Sharks I  – Šikk ja viks
4. koht grupp Sofy – Maalides Maagiat
5. koht grupp Sugary – Käänulised teed

Show SOOLO Lapsed
III koht Melanie Sulp
4. koht Adriana Tihovski

Show SOOLO Noored I
I koht Lisandra Leemets
III koht Elisabeth Ilves

Produktsioon
II koht Laulupesa ja Shaté Tantsukool – Kõigil oma

Showtants Noored II
III koht grupp Stelle – Titanium Quartz

Showtants Lapsed
I koht grupp Stacy – Kavalate kollide klassikokkutulek
II koht grupp Sidney – Jurassic Park
6. koht grupp Sinette – NASA laste eri

Karaktertants Täiskasvanud
I koht Shaté Showgrupp – Indiat meenutades

Karaktertants Noored II
II koht Juunior jazzkoondis – Dancing in the rain

Show DUO Lapsed finaal
4. koht Laura Sirelpuu ja Ruth Reinsoo

Show DUO Noored I
4. koht Hanna Vahtra ja Lisete Lõokene

Karaktertants Noored I
III koht grupp Sherry –  Flower Power

Karaktertants Lapsed
III koht grupp Sunny – Printsesside teepidu

KK Mix Lapsed
I koht Kristel Mägi
II koht Adriana Tihovski

KK Mix Noored I
III koht Lisandra Leemets

Showtants Täiskasvanud
III koht Showkoondis – Kuldne Võim

Showtants Noored I
II koht grupp Selena – Rock-n-Troll
4. koht grupp Scarleti – Maisipõldude valitsejad

KK Mix SOOLO Noored II
4. koht Hanna Paluoja
5. koht Agnes Koppel

KK Mix Täiskasvanud
II koht Kädi Ootsing
6. koht Kätriin Viru


Kuldne Karikas eelvoor 2018

 

Esteetilisuse, võimsuse ja grupi ühtsuse eripreemia – grupp Sharleen “Saatuse otsus”

Sünkrooni ja terviklikkuse eripreemia – SDS koondis “The Symphony”

Terviklikkuse eripreemia – grupp Scarlet  “Maisipõldude valitsejad”

Stiilipuhtuse ja energia eripreemia – Liisa Kangur, Hanna Paluoja, Agnes Arumetsa “White Energy”

PÄEVA PÄRL – Showkoondis  “Kuldne võim”

PÄEVA PÄRL – grupp Selena “Rock-N-Troll”


Koolitants 2018

Südamlik ja lüüriline esitus – Nataly Ivanov “Mälestuste embuses”, juhendajaKätriin Viru, 4.-7. klass, kaasaegne jazz

Sisukas ja huumorikas! – Liisa Karngur “Garfield läheb dieedile“, tantsu autor Liisa Kangur, 6.-9. klass, showtants

Meeletu rokk – Sharks I grupp “Šikk ja viks”, juhendaja Kirsikka Kurg, mudilased

Põnev esitus – Markus Niilus “Elu võib olla ka värviline”, tantsu autor Markus Niilus, 6.-9. klass, tänavatants

Shaté Tantsukooli finaalipääsejad:

Smiley grupp “Tõeline unenägu”, juhendaja Maive Mõttus, mudilased

Laste Jazzkoondis “Minu Supilinn”, juhendaja Triin Tamm, 1.-4. klass, lastetants

Sherry grupp “Lillelapsed”, juhendaja Triin Tamm, 4.-7. klass, showtants

SDS Koondis “Sümfoonia”, juhendaja Matic Zadravec ja Maris Ootsing, 10.-12. klass, showtants


Spotlight Challenge Spring Special 2018

Debüüt kategooriad:

Character Jazz Performance Soolo

Lapsed
II koht Krislin Paalits “Lõvikutsika unistus”
5.-6. koht Ketlin Papp “Pipi imetrikid”

Noored I
II koht Lisete Malinin “Džungliprintsess”
4.-5. Koht Lisandra Villak “ Rain on my parade”
5.-6. koht Kirke Loo Parts “Pahupidi maailm”

Lyrical Jazz Performance Soolo
Noored I
I koht Hanna Vahtra “Dirigendi etüüd”

Jazz Performance Soolo Noored II ja täiskasvanud
II koht Maarja-Liis Uri “Miracles do happen”
4. koht Pauline Ööpik “Igaviku klaverimäng”
6. koht Markus Niilus “Avastamata maailm”

Jazz Performance Duo/Trio Noored I
4.-6. Koht Liisa-Lotta Laan ja Laureen Laasik

Show Dance Duo

Lapsed
II koht Mirtel Padar ja Marleen Ollissaar
5.-6. koht Lisell Ojamets ja Kendra Sard

Noored I ja noored II
III koht Hanna Mägi ja Anželika Liisabet Känd

Improvisatsioonil põhinevad kategooriad:

Hip Hop Soolo

Noored I
I koht Marie-Liset Tauts

Noored II ja täiskasvanud
5. koht Meva Elizabeth Lõokene

Lyrical Jazz Soolo

Lapsed
II koht Adriana Tihovski
3.-4. koht Merlyn Mosin
3.-4. Koht Meribel Kötsi

Noored I
4.-6. Koht Hanna Vahtra

Show Dance Soolo Lapsed
4. koht Krislin Paalits

Rhythmic Dance Soolo

Noored I
II koht Marie-Liset Tauts

Noored II
I koht Stella Starkopf

Open kategooriad:

Street Dance Show Performance Duo/Trio All ages
I koht Liisa Kangur, Agnes Arumetsa ja Hanna Paluoja “White Energy”

Street Dance Show Performance Soolo All ages
I koht Toomas Samuel Silbaum “Palat number 849”
II koht Liisa Kangur “Garfield is going on a diet”
4.-5. koht Markus Niilus “Life can be colourful”
6. koht Yvette Benno “Payback”

Jazz Performance Soolo Lapsed
5.-6. Koht Krislin Paalits “Lõvikutsika unistus”

Character Jazz Performance Soolo

Noored I
III koht Elisabeth Ilves “Elastiknaine”
4. koht Marie-Liset Tauts “Maša”

Noored II
I koht Hanna Paluoja “The Power of Madness”
4. koht Yvette Benno “Hit the Road”

Lyrical Jazz Performance Soolo

Noored I
II koht Kadi Kirkmann “Let me tell you about my dream”
4.-5. koht Nataly Ivanov “Mälestuste embuses”
6. koht Listete Lõokene “In my Dream”

Noored II ja täiskasvanud
I koht Stella Starkopf “The Little Things”
II koht Lisabet Loigu “The Dream of a butterfly”
III koht Sander Lebreht “Mõnikord sirutab ka kuningas varvast”

Jazz Performance Duo/Trio

Lapsed
II koht Merlyn Mosin ja Meribel Kötsi “Black or White”
III koht Amia Vagur ja Adriana Tihovski “Minionide salaplaan”

Noored I
6. koht Lisete Lõokene ja Laura Brita Einpaul “Duell Sigatüükas”

Noored II ja täiskasvanud
I koht Sander Lebreht ja Kristin Ireen Kuusk “Aeg võidab alati”

Rhythmic Dance Small Group Noored I

I koht Laura Puistaja, Melanie Sulp, Nataly Ivanov, Kristel Mägi ja Marie-Liset Tauts

Improvisatsiooni kategooriad:

Hip Hop Soolo Noored II
I koht Agnes Arumetsa
III koht Remii Hansen
4.-5. koht Hanna Paluoja
4.-5. koht Toomas Samuel Silbaum

Show Dance Soolo

Lapsed
III koht Adriana Tihovski
4. koht Kristel Mägi
5.-8. koht Melanie Sulp

Noored I
III koht Marie-Liset Tauts
4.-6. koht Kadi Kirkmann

Noored II
I koht Hanna Paluoja
4. koht Aana Kään

Täiskasvanud
I koht Kätriin Viru

Baltic Cup 2018

Disco dance 

Disco dance-Small Groups Junior Beginners (juhendaja Stella Starkopf, Marit Männiste)
II koht Disco small group

Jazz Dance

Jazz Dance Solos Adults
III koht Stella Starkopf “The little things”
7. koht Lisabet Loigu „The Dream of a butterfly“
9. koht Pauline Ööpik „Igaviku klaveripala“
9. koht Maarja-Liis Uri „Miracles do happen“

Jazz Dance Solo open Children
4. koht Kristel Mägi „Slow down“

Jazz Dance Solo open Juniors
I koht Hanna Paluoja “The power of madness”
II koht Lisandra Leemets “Small boat on the ocean”

7. koht Kadi Kirkmann “Let me tell you about my dream”
7. koht Hanna Vahtra “Dirigendi etüüd”
9. koht Markus Niilus “Undiscovered world”
9. koht Karoli Arujőe „Dream it Possible“
11. koht Lisete Lõokene “In my dreams”
11. koht Nataly Ivanov “Mälestuste Embuses”

Jazz Dance Solo Juniors beginners
I koht Christelle Keller „Running from myself“

Jazz Dance Small Group Children
I koht Laste jazzkoondis “Minu Supilinn”

Jazz Dance Formation Juniors
2. koht Sharleenid “Saatuse otsus”

Show Dance

Show dance-Solos Children Beginners
3. koht Ketlin Papp “Pipi Imetrikid”

Show dance Solos Children Open
5. koht Krislin Paalits “Lõvikutsika unistus”
6. koht Melanie Sulp “Unicorn Magic”

Show Dance Solo Open Juniors
II koht Elisabeth Ilves “Elastiknaine”
5. koht Markus Niilus “Life can be colourful”
6. koht Lisandra Villak “Rain on my parade”

Show dance Duos Children
I koht Merlyn Mosin ja Meribel Kötsi “Black or White”
III koht Amia Vagur ja  Adriana Tihhovski „Minionide salaplaan“
7. Liisa-Lotta Laan ja Laureen Laasik “Catwomen”

Show Dance Duos Juniors Open
6. koht Nataly Ivanov & Laura Puistaja “All that Glam!”
7.  koht Lisete Lõokene ja Laura-Brita Einpaul “Duell Sigatüükas”

Show Dance Formation Mini Kids
I koht Smarty “Väikeste tuukrite seiklused”

Show Dance Formation Children Beginners
4. koht sinette „NASA Children Edition“
5. koht Sunny “Printsesside teepidu”
6. koht Sofy “Maalides maagiat”

Show Dance Formation Children Open
III koht Sidney “Jurassic Park”
4. koht Sheidy “Kummikarude Rock”
5. koht Sheryl “Kosmoseprintsessid”

Show Dance Formation Junior Open
III koht Sherry “Flower Power”
4. koht Selena “Rock’n’Troll”
5. koht Scarlet “Children of the corn”

Show Dance Formation Adults
I koht Stelle „Titanium Quartz“

Hip Hop Solos

Hip Hop Solos Male Juniors
I koht Markus Niilus

Hip Hop Solos Open Adults
8. koht Karina Stepahhina

Hip hop Solos open Junior Beginners
6. koht Marie-Liset Tauts
27. koht Laura Puistaja

Hip hop Solos male Mini Kids
I koht Robin Tauts

Hip hop Solos male children
5. koht Andre Ares Metsoja

Lithuanian Cup 2017

Big Teams Juniors Pop Dance

  • I koht Stelled “Titanium Quartz”

Big Teams Junior Pop Dance

  • II koht Selena “Rock’n’Troll”

Big Teams Junior Show Dance

  • IV koht Sharleen “It’s Destinys Decision”

Big teams juniors Show Dance

  • 8. koht Juunior Jazzkoondis

Big Teams Adults Pop Dance

  • II koht Showkoondis “The Golden Wonder”

Big Teams Adult HipHop

  • IV koht Sandy “A Violent Noise”

Big Teams Adult Show Dance

  • II koht Adult Jazzkoondis “The Tempest”

Big Teams Adult Street Dance Show

  • I koht SDS koondis “The Symphony”

Improvisatsiooni ning Performance soolode tulemused:

Best Solo children

  • koht Liselle Kirsipuu

Best Show Solo Juniors

  • I koht Hanna Paluoja
  • III koht Stella Starkopf

Best Solo Adults

  • I koht Sander Lebrecht “I’m not giving up”

HipHop Solo Juniors

  • I koht Agnes Arumetsa

Big Teams Junior Show Dance

  • IV koht Sharleen “It’s Destinys Decision”

European Cup 2017

Pop dance juniors

  • I koht grupp Sharleen “Oompa-loompas”

Pop dance adults

  • I koht Showkoondis “The flames of heaven”

Mini Kids All Style

  • II koht grupp Sinette “Wreck-It Ralph”

Big team Street Dance show adult

  • 7. koht grupp Sandy “Grand Hotel Plaza”

Street dance show juniors

  • III koht grupp Stelle “The Galaxy Control”

Show Dance small Team Children

  • I koht children small group “Flying Carpet”

Show Dance big team children

  • III koht grupp Stacy “The Croods Exploring”

Show dance juniors

  • III koht Juunior jazzkoondis “Wheels of time”

Show dance big team juniors

  • 6. koht grupp Selena “Venezia di Charme”

Show dance adult

  • II koht Jazzkoondis “Sea Cruise”

Jazz under 16

  • II koht grupp Sherry “Transylvania Mania“
  • 7. koht grupp Scarlet “Cupcake Factory Jazz”

Big team Hiphop junior

  • I koht Juuniorkoondis “Qualified”

Big team Hiphop adults

  • ‪7. koht Tänavakoondis “Lùkata”

Soolod-duod

I koht (Shaté Tantsukool, DanceAct) Lisandra Leemets ja Liis Marii Koot Best Duo Junior

‪II koht Amia Vagur ja Adriana Tihovski Best duo children

III koht Krislin Paalits ja Laurete Lang Best Duo Children

  1. koht Robin Tauts Mini Kids hiphop solo
  2. koht Agnes Arumetsa junior hiphop solo
  3. koht Hanna Paluoja junior hiphop solo

Veerandfinaal Liisa Kangur junior hiphop solo

Poolfinaal Markkus Niilus & Remii Hansen junior hiphop duo

 

Dance Revolution 2017

Dance Show juniors formation

  • II koht Sharleen “Oompaloomas”

Character/folk dance formation children

  • II koht Scarlet “Cupcake Factory”
Show dance children formation
  • I koht Selena “Venezia di Charme”
 

Koolitants 2017 

  • Laureaat – Jazzkoondis “Ahhoi, kapten, kruiisile!” 10.-12. klass estraadi kategooria
  • Nominent – Hanna Paluoja soolo “Eikunagimaale” 6.-9. klass estraadi kategooria


Kuldne Karikas esitleb: Spotlight Challenge

Show soolo lapsed:

  • ‪ I koht Lisandra Leemets
  • ‪ II koht Marie Liset Tauts

Show soolo noored I:

  • I koht Hanna Paluoja
  • II koht Elisabeth Ilves

Show soolo täiskasvanud:

  • I koht Kätriin Viru
  • II koht Agnes Koppel

Lyrical jazz lapsed:

  • ‪ I koht Lisandra Leemets “Unistuste tiivul”

Lyrical jazz noored I:

  • ‪ I koht Hanna Paluoja “Journey to Neverland”

Lyrical jazz täiskasvanud:

  • ‪ I koht Sander Lebreht “Ma ei anna alla”

Character jazz lapsed:

‪4. koht Marie Liset Tauts “Kisub tuliseks”

‪4. koht Liselle Kirsipuu “Bonjour Paris”

Character jazz noored I:

  • ‪ I koht Elisabeth Ilves “Sõjaprintsess”

Jazz duo lapsed:

  • ‪II koht Krislin Paalits ja Laurete Langi “Say Cheese!”

Jazz duo noored I

  • I koht Nataly Ivanov ja Laura Puistaja

Mini Staar:

  • ‪ II koht Amia Vagur Shaté Tantsukool

Lithuanian Cup

    • IX koht Agnes Arumetsa 178-st tantsijast Tänavatants soolo / Lithuanian Cup 2016
    • III koht Liisa Kangur Best solo  / Lithuanian Cup 2016
  • II koht Hanna Paluoja Best solo / Lithuanian Cup 2016
 
    • I koht Juunior Jazz koondis kavaga “Wheels of Time” / Lithuanian Cup 2016
    • I koht Juunior Tänavakoondis kavaga “Qualified” / Lithuanian Cup 2016
    • I koht Showkoondis kavaga “Darkness over Olympus” / Lithuanian Cup 2016
    • I koht Adult jazz smallgroup kavaga “Sweather Weather” / Lithuanian Cup 2016
    • I koht Jazzkoondis täiskasvanud kavaga “Sea Cruise” / Lithuanian Cup 2016
    • III koht Sandy kavaga “Hotel Bellhops” / Lithuanian Cup 2016
  • V koht Saffron kavaga “Under Water” / Lithuanian Cup 2016
  • VII koht Scatty kavaga “Royal Stables” / Lithuanian Cup 2016
  • V koht Tänavakoondis kavaga “District 13” / Lithuanian Cup 2016
  • V koht Stelled kavaga “Storm Troopers”  / Lithuanian Cup 2016

Estraad- ja rahvaste tantsude festival

  • II koht Selena kavaga “Eskimod”

shate-t2hekesed_element_v2ike