shate-t2hekesed_element_v2ike

2017. hooaja võistluste tulemused:

European Cup 2017

Pop dance juniors

  • I koht grupp Sharleen “Oompa-loompas”

Pop dance adults

  • I koht Showkoondis “The flames of heaven”

Mini Kids All Style

  • II koht grupp Sinette “Wreck-It Ralph”

Big team Street Dance show adult

  • 7. koht grupp Sandy “Grand Hotel Plaza”

Street dance show juniors

  • III koht grupp Stelle “The Galaxy Control”

Show Dance small Team Children

  • I koht children small group “Flying Carpet”

Show Dance big team children

  • III koht grupp Stacy “The Croods Exploring”

Show dance juniors

  • III koht Juunior jazzkoondis “Wheels of time”

Show dance big team juniors

  • 6. koht grupp Selena “Venezia di Charme”

Show dance adult

  • II koht Jazzkoondis “Sea Cruise”

Jazz under 16

  • II koht grupp Sherry “Transylvania Mania“
  • 7. koht grupp Scarlet “Cupcake Factory Jazz”

Big team Hiphop junior

  • I koht Juuniorkoondis “Qualified”

Big team Hiphop adults

  • ‪7. koht Tänavakoondis “Lùkata”

 

Soolod-duod

I koht (Shaté Tantsukool, DanceAct) Lisandra Leemets ja Liis Marii Koot Best Duo Junior

‪II koht Amia Vagur ja Adriana Tihovski Best duo children

III koht Krislin Paalits ja Laurete Lang Best Duo Children

  1. koht Robin Tauts Mini Kids hiphop solo
  2. koht Agnes Arumetsa junior hiphop solo
  3. koht Hanna Paluoja junior hiphop solo

Veerandfinaal Liisa Kangur junior hiphop solo

Poolfinaal Markkus Niilus & Remii Hansen junior hiphop duo

Dance Revolution 2017

Dance Show juniors formation

  • II koht Sharleen “Oompaloomas”

Character/folk dance formation children

  • II koht Scarlet “Cupcake Factory”
Show dance children formation
  • I koht Selena “Venezia di Charme”

Koolitants 2017 

  • Laureaat – Jazzkoondis “Ahhoi, kapten, kruiisile!” 10.-12. klass estraadi kategooria
  • Nominent – Hanna Paluoja soolo “Eikunagimaale” 6.-9. klass estraadi kategooria


Kuldne Karikas esitleb: Spotlight Challenge

 

Show soolo lapsed:

  • ‪ I koht Lisandra Leemets
  • ‪ II koht Marie Liset Tauts

Show soolo noored I:

  • I koht Hanna Paluoja
  • II koht Elisabeth Ilves

Show soolo täiskasvanud:

  • I koht Kätriin Viru
  • II koht Agnes Koppel

Lyrical jazz lapsed:

  • ‪ I koht Lisandra Leemets “Unistuste tiivul”

Lyrical jazz noored I:

  • ‪ I koht Hanna Paluoja “Journey to Neverland”

Lyrical jazz täiskasvanud:

  • ‪ I koht Sander Lebreht “Ma ei anna alla”

Character jazz lapsed:

‪4. koht Marie Liset Tauts “Kisub tuliseks”

‪4. koht Liselle Kirsipuu “Bonjour Paris”

Character jazz noored I:

  • ‪ I koht Elisabeth Ilves “Sõjaprintsess”

Jazz duo lapsed:

  • ‪II koht Krislin Paalits ja Laurete Langi “Say Cheese!”

Jazz duo noored I

  • I koht Nataly Ivanov ja Laura Puistaja

Mini Staar:

  • ‪ II koht Amia Vagur Shaté Tantsukool

 

Lithuanian Cup

  • IX koht Agnes Arumetsa 178-st tantsijast Tänavatants soolo / Lithuanian Cup 2016
  • III koht Liisa Kangur Best solo  / Lithuanian Cup 2016
  • II koht Hanna Paluoja Best solo / Lithuanian Cup 2016
  • I koht Juunior Jazz koondis kavaga “Wheels of Time” / Lithuanian Cup 2016
  • I koht Juunior Tänavakoondis kavaga “Qualified” / Lithuanian Cup 2016
  • I koht Showkoondis kavaga “Darkness over Olympus” / Lithuanian Cup 2016
  • I koht Adult jazz smallgroup kavaga “Sweather Weather” / Lithuanian Cup 2016
  • I koht Jazzkoondis täiskasvanud kavaga “Sea Cruise” / Lithuanian Cup 2016
  • III koht Sandy kavaga “Hotel Bellhops” / Lithuanian Cup 2016
  • V koht Saffron kavaga “Under Water” / Lithuanian Cup 2016
  • VII koht Scatty kavaga “Royal Stables” / Lithuanian Cup 2016
  • V koht Tänavakoondis kavaga “District 13” / Lithuanian Cup 2016
  • V koht Stelled kavaga “Storm Troopers”  / Lithuanian Cup 2016

Estraad- ja rahvaste tantsude festival

  • II koht Selena kavaga “Eskimod”

shate-t2hekesed_element_v2ike