Kuldne Karikas 2015 tuleb eelvoorudega!

Hea tantsusõber!

Meil on hea meel teatada, et Tantsufestival Kuldne Karikas tuleb taas ja sedapuhku VEELGI VÕIMSAMALT!
Juba kuuendat korda toimuv tantsufestival on igal kevadel olnud säravaks finaaliks edukale tantsuhooajale. Sel aastal on meil teile aga suurepärased uudised!

Esmakordselt on 2015. a kevadel plaanis TANTSUFESTIVAL KULDNE KARIKAS eelvoorud!


Eelvoorud leiavad aset märtsi ja aprilli kuus kolmes suuremas linnas ehk tulemas on:

Pärnu eelvoor 21. märtsil Pärnu kontserdimajas,
Tallinna eelvoor 4.-5. aprillil Salme kultuurikeskuses ja
Tartu eelvoor 26. aprillil Vanemuise kontserdimajas.
Särav finaal leiab aset 23.-24. mail ja ikka armsas EMÜ spordihoones Tartus, et ükskord saaks tantsija ka akside vahelt välja tulla ja piiluda, mille ägedaga teised on hakkama saanud.

Festivalist:

Üle-Eestilisel tantsufestivalil Kuldne Karikas osales eelmisel aastal peaaegu 2000 tantsijat kõigist erinevatest Eesti paikadest. Reglement täiustub veel oktoobrikuu jooksul, kuid kindel on see, et tantsugrupid saavad endiselt võistelda showtantsu, tänavatantsu, jazzi ja karaktertantsu kategoorias ning viies erinevas vanuseastmes. Uuendusena pakume kindlasti sel aastal väljakutset ka kaasaegse tantsu stiilidega tegelevatele tantsijatele. Tugevad ja isikupärased tantsijad saavad mõõtu võtta soolode ja duodega tänava-, showtantsu ja jazzi kategoorias.

Finaali kõrghetkeks on ainulaadne Kuldse Karika mix, mis on juba edasijõudnud tantsijatele mõeldud soolo improvisatsiooni kategooria. Tegu on tantsija jaoks tõelise väljakutsega, mis nõuab erinevate tantsustiilide valdamist, kiiret kohanemist ja julgust eneseväljenduseks, kuna muusikastiili valikut ei tea keegi ette. Kuldse Karika mixi võitjaid ootavad eriti ahvatlevad auhinnad!

Juba peagi rohkem infot, nii et stay tuned! :)