shate-t2hekesed_element_v2ike

Shaté treenerite tiimis on väga kõrgelt hinnatud enese pidev arendamine, mistõttu ollakse avatud kõigele uuele, täiendades ennast koolitustel ja workshoppidel, et olla inspiratsiooniallikateks oma õpilastele. Uute suundade kõrval on võrdselt tähtsal kohal traditsioonid ja süsteemsus: õppekava on koostatud väga läbimõeldult, iga järgmine aste toetub eelmises õpitule ning väga suur rõhk lisaks kavade õppimisele on tantsutehnika arendamisel ja individuaalse meisterlikkuse saavutamisel. Ja tiim ei piirdu ainult treeneritega.

Krõõt Kiviste

SHATÉ TANTSUKOOLI LOOJA JA TANTSUÕPETAJA

“Tants on minu jaoks võimalus inspireerida inimesi, julgustada neid piiranguteta unistama ning nautida oma õpilaste kõiki ootusi ületavat arengut – see on kauneim tunne maailmas.”

+372 50 90 030

Kirsikka Kurg

 TANTSUÕPETAJA JA ÕPPETÖÖ KOORDINAATOR

“Tants on kui maailmavaade, mis muudab kogu elu säravamaks, kirkamaks, värvilisemaks.”

+372 56 20 86 79
Kirsikka

Eliis Sarapuu

TANTSUÕPETAJA JA BRÄNDIJUHT

“Tants on miski, mis lubab end väljendada sõnu kasutamata.”

+372 58 14 50 44

Maris Ootsing

 TANTSUÕPETAJA JA KUNSTILINE JUHT

“Tants on justkui ellujäämiskomplekt: see õhk, mida hingan enne alustamist, see ärevus, mis paneb südame põksuma, need liblikad, mis täidavad kõhu ja see siiras rõõm mu kõige kallimate – mu tantsupere – silmis!”

+372 53 73 54 81
Maris

Triin Tamm

TANTSUÕPETAJA JA TANTSUTEHNIKA ARENDUSJUHT

“Kõige tähtsam on tantsida südamega, uskuda endasse ja mitte alla anda. Siis on kõik võimalik!”

+372 53 43 79 89

Maive Mõttus

TANTSUÕPETAJA

“Rõõm liikumisest paneb silma särama nii suurel kui väikesel ja tantsimine on selle üks lõbusamaid ja väljendusrikkamaid vorme!”

Maive
Marlene

Marlene Kirt

TANTSUÕPETAJA JA FOTOGRAAFIA SPETSIALIST

Südamelähedane tunne ja lõputu väärtus oma muinasjutulise sisuga on minuni jõudnud mitmete pedagoogide, koreograafide kui ka tantsijate kaudu. Seda kõike ja rohkemgi veel, soovin pärandada edasi ka meie särasilmsetele tantsijatele -“Some people have dancing bodies, others dancing souls”.

+372 53 44 46 01

Maris Pagel

TANTSUÕPETAJA JAVÕIMLEMISTEHNIKA SPETSIALIST

Kätriin Viru

TANTSUÕPETAJA

“See kirjeldamatu tunne, mis tekib keha ja hinge koostöös, võimaldades unustada kõik muu ja nautida igat liigutust – see ongi tants!”

Sander Lebreht

TANTSUÕPETAJA

“Ma olen alati unistanud lendamisest ja tantsimine on tee sinnani, sest selles peitub graatsilisus, vabadus ning kergus.”

Sander
Sander

Liisa Kangur

PRAKTIKANT

Klarika Rohtla

KONTORI PEAINGEL

Sander
Sander

Sandra Look

MINNI