TIIM

Treenerid ja tiim 2019-10-01T10:34:41+00:00

shate-t2hekesed_element_v2ike

Shaté treenerite tiimis on väga kõrgelt hinnatud enese pidev arendamine, mistõttu ollakse avatud kõigele uuele, täiendades ennast koolitustel ja workshoppidel, et olla inspiratsiooniallikateks oma õpilastele. Uute suundade kõrval on võrdselt tähtsal kohal traditsioonid ja süsteemsus: õppekava on koostatud väga läbimõeldult, iga järgmine aste toetub eelmises õpitule ning väga suur rõhk lisaks kavade õppimisele on tantsutehnika arendamisel ja individuaalse meisterlikkuse saavutamisel. Ja tiim ei piirdu ainult treeneritega.

Krõõt Kiviste

SHATÉ TANTSUKOOLI LOOJA JA TANTSUÕPETAJA

“Tants on minu jaoks võimalus inspireerida inimesi,
julgustada neid piiranguteta unistama ning nautida oma õpilaste
kõiki ootusi ületavat arengut – see on kauneim tunne maailmas.”

kroot@shate.ee
+372 5090 030


Kirsikka Kurg

TANTSUÕPETAJA JA ÕPPETÖÖ KOORDINAATOR

“Tants on kui maailmavaade, mis muudab kogu elu säravamaks,kirkamaks, värvilisemaks.”

kirsikka@shate.ee
+372 5620 8679


Maris Ootsing

TANTSUÕPETAJA JA KUNSTILINE JUHT

“Tants on justkui ellujäämiskomplekt: see õhk, mida hingan enne alustamist, see ärevus, mis paneb südame põksuma, need liblikad, mis täidavad kõhu ja see siiras rõõm mu kõige kallimate – mu tantsupere – silmis!

maris@shate.ee
+372 5373 5481


Triin Tamm

TANTSUÕPETAJA JA TANTSUTEHNIKA ARENDUSJUHT

“Kõige tähtsam on tantsida südamega, uskuda endasse ja mitte alla anda. Siis on kõik võimalik!”

triin@shate.ee
+372 5343 7989


Marlene Kirt

TANTSUÕPETAJA JA FOTOGRAAFIA SPETSIALIST

“Südamelähedane tunne ja lõputu väärtus oma muinasjutulise sisuga on minuni jõudnud mitmete pedagoogide, koreograafide kui ka tantsijate kaudu. Seda kõike ja rohkemgi veel, soovin pärandada edasi ka meie särasilmsetele tantsijatele -“Some people have dancing bodies, others dancing souls”.

marlene@shate.ee
+372 53 44 46 01


Klarika Rohtla

KONTORI PEAINGEL

klarika@shate.ee

+372 5628 7209


Maris Pagel

TANTSUÕPETAJA JA VÕIMLEMISTEHNIKA SPETSIALIST

KONTORIINGEL

“Naeratavad ja töökad lapsed on minu inspiratsiooniks – iga tunni lõpuks on eesmärk olla koos paremad kui eile.”

maris.pagel@shate.ee
+372 5348 2099


Eliis Sarapuu

BRÄNDIJUHT

TANTSUÕPETAJA

“Tants on miski, mis lubab end väljendada sõnu kasutamata.”

eliis@shate.ee
+372 5814 5044


Marta Vunsh

TANTSUÕPETAJA

“Üks korralik tants peab olema mõnus, higine ja siiras!”

marta@shate.ee

+372 5348 3775


Kätriin Viru

TANTSUÕPETAJA

“See kirjeldamatu tunne, mis tekib keha ja hinge koostöös, võimaldades unustada kõik muu ja nautida igat liigutust – see ongi tants!”

k2triinviru@gmail.com

+372 5905 8610


Sandra Look

TANTSUÕPETAJA

“Tants on parim viis oma emotsioonide kirjeldamiseks. Julge olla sina ise!”  

sandra@shate.ee

+372 5340 3377


Sandra Ivanov

TANTSUÕPETAJA JA BALLETITEHNIKA SPETSIALIST

“Tantsides tuleb nautida igat väikest liigutust, sammu ja viga, mis teekonnale jääb, mitte lõpptulemust. Just nagu elus.”

sandra.ivanov@shate.ee

+372 5569 6207


Liisa Kangur

TANTSUÕPETAJA

“Julge erineda!”

liisa@shate.ee

+372 5214 162


Irena Pauku

TANTSUÕPETAJA

“Tantsimine on loodud kõigile ning on miski, mis peab tulema enese seest”

paukuirena@gmail.com

+372 5660 0572


Inger Reti Ivanov

TANTSUÕPETAJA

MINNI

“Ainult tants suudab oma võluga köita uitavat mõtet ja rahustada murelikku meelt !”

inger@shate.ee

+372 5599 9341

Administraator

tantsupood@shate.ee
+372 5162 311