Koondised

Koondised 2018-02-06T08:20:07+00:00

shate-t2hekesed_element_v2ike

Shaté Tantsukoolis tegutseb 2016-2017 hooajal viis koondist, millest kolm võistlevad täiskasvanute ning kaks juuniorite vanuseklassis. Koondistesse valitakse tantsijad audition’ite alusel iga hooaja alguses. Allpoolt saad lugeda, mida koondiste peatreenerid oma tantsijate ning gruppide kohta mõtlevad.

SHOWKOONDIS

Maris Ootsing

Showkoondisesse on valitud kõige mitmekülgsemad tantsijad. See on koht, kus oma mugavustsooni tuleb suuresti laiendada ja katsetada asju, mis pole muidu pähe tulnud. Tuleb siis vallandada oma sisemine loom, olla kuninglik jumalanna või hoopis salapärane ja jõuline patustaja – kõik need rollid on ühele showkoondise tantsijate küll väljakutse, aga roll, mida avatud meelega vastu võetakse.

JAZZKOONDIS

Eliis Sarapuu
Ivan Keim

Jazzkoondis annab võimaluse täiskasvanute kategoorias panna proovile oma contemporary, jazzi, broadway jt tantsustiilide võimed. Juba teist aastat on loonud Jazzkoondise koreograafia Saksamaalt pärit mitmekülgne tantsuõpetaja ning koreograaf Ivan Keim. Tema visiooniks ei ole tantsijale õpetada vaid samme, vaid näha sügavamale ning kaugemale.

Jazzkoondis

TÄNAVAKOONDIS

Maris Ootsing
Karli Haava, Karina Sepp

Tänavakoondisesse on kandideerinud kõige võimsamad, tugevamad ja stiilipuhtamad tantsijad. Nad ei kohku millegi ees! Keeruline koreograafia mõnelt välistreenerilt, mis alguses tundub kui rabelemine ja visatakse nalja oma oskamatuse üle, on lõpuks ikka siht, mille täiusliku sooritamise suunas töötatakse. Kurjad, jõulised, salapärased liigutused ja emotsioonid on teemas ning lõbusad tantsijad muutuvad laval täpselt selleks, mida üks hiphop kategooria nõuab!

JUUNIOR JAZZKOONDIS

Maris Ootsing
Ivan Keim

Juunior jazzkoondis on vōimalus panna proovile tantsija tehniline vōimekus. Katsetega valitud tehniliselt tugevamaid vanema astme tantsijad vōtavad mōōtu nii tehnilise soojenduse, keeruka kava kui ka erinevatest gruppidest kokku tulnud tantsijatega ühise keele leidmisel. Ühine eesmärk on näha arengut tehnilisuses ja painduvuses ning töötada Ivani Keimi loodud raske koreograafia puhastamise nimel! Väljakutse missugune!

Jazzkoondis

JUUNIOR TÄNAVAKOONDIS

Marlene Kirt
Matic Zadravec

Tulevased tegijad, üksteise hoidmine ja head saavutused – just need omadused iseloomustavad meie nooremat põlvkonda tänavakoondises. Ükski väljakutse neid ei heiduta, sest ühisel eesmärgil ja tegevusel, suudavad nad ületada kõik. Treenerid Matic Zadravec ja Marlene Kirt on panustanud oma aja, loomingu ning hoolivuse tänavusse koondisesse, et inspireerida õpilasi ja luua meeleolukas hooaeg. Hoidke silmad lahti ja kõrvad kikkis, sest need tantsijad on valmis kõigeks, et teid sõnatuks tantsida!