Koondised

Koondised 2018-12-28T13:30:20+00:00

shate-t2hekesed_element_v2ike

Shaté Tantsukoolis tegutseb 2016-2017 hooajal viis koondist, millest kolm võistlevad täiskasvanute ning kaks juuniorite vanuseklassis. Koondistesse valitakse tantsijad audition’ite alusel iga hooaja alguses. Allpoolt saad lugeda, mida koondiste peatreenerid oma tantsijate ning gruppide kohta mõtlevad.

JUUNIOR JAZZKOONDIS

Maris Ootsing
Ivan Keim

Juunior jazzkoondis on võimalus panna proovile tantsija tehniline võimekus. Katsetega valitud tehniliselt tugevamad noorte kategooria tantsijad võtavad mõõtu nii tehnilise soojenduse, keeruka kava kui ka erinevatest gruppidest kokku tulnud tantsijatega ühise keele leidmisel. Ühine eesmärk on näha arengut tehnilisuses ja painduvuses ning töötada Ivani Keimi loodud koreograafia puhastamise nimel! Väljakutse missugune!

SHOWKOONDIS

Maris Ootsing

Showkoondisesse on valitud kõige mitmekülgsemad tantsijad. See on koht, kus oma mugavustsooni tuleb suuresti laiendada ja katsetada asju, mis pole muidu pähe tulnud. Tuleb siis vallandada oma sisemine loom, olla kuninglik jumalanna või hoopis salapärane ja jõuline patustaja – kõik need rollid on ühele showkoondise tantsijate küll väljakutse, aga roll, mida avatud meelega vastu võetakse.

JAZZKOONDIS

Eliis Sarapuu
Ivan Keim

Jazzkoondis annab võimaluse täiskasvanute vanuseastmes panna proovile oma contemporary, jazzi, broadway jt tantsustiilide võimed. Juba kolmandat aastat on loonud Jazzkoondise koreograafia Saksamaalt pärit mitmekülgne tantsuõpetaja ning koreograaf Ivan Keim. Tema visiooniks ei ole tantsijale õpetada vaid samme, vaid näha sügavamale ning kaugemale. Sellel hooajal viib Jazzkoondis meid tantsuga tormi embusesse.

STREET DANCE SHOW KOONDIS

peatreener: Krõõt Kiviste
koreograafia: Matic Zadravec
repetiitor: Maris Ootsing

SDS koondis

CHILDREN JAZZKOONDIS

Triin Tamm

Meie kõige nooremasse koondisesse kuuluvad tantsijad nooremast astmest, kes on silma jäänud tugeva tehnilise taseme ja oma suure motivatsiooni pärast. Nad on väga entusiastlikud ja soovivad õppida ja osata kõike, mis tantsumaailm pakub. Just nii motiveeritud ongi meie koondiste pesamunad. Sellel hooajal on emotsionaalse ning lõbusa koreograafia idee ammutatud lastefilmist “Supilinna salaselts”.